Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yasiek87 Zobacz posta
    Trójpolowy AF słabo współdziałający z moim Tamronem
    nie zwalaj winy na AF bo to raczej śmieszne...



    zdjęcia zarżnięte obróbką niestety...

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki Miszczu, uczę się dopiero, także nawet Twe proste słowa mi pomagają Moze faktycznie ciut przesadziłem z clarity Ale fakt faktem, cięzko u mnie z ostrzeniem w d60 i tym tamronku, AF gubi się często, :/ nie wiecie jak d60 współdziała z Nikkorem 1.4f z silniczkiem?? Wiem ,że to mały offtop, ale idę w zaparte

  3. #13

    Domyślnie

    "Dzięki Miszczu" taką ironie zachowaj dla siebie, bo kiedyś ktoś nie wytrzyma i zrówna cie z gównem...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    "Dzięki Miszczu" taką ironie zachowaj dla siebie, bo kiedyś ktoś nie wytrzyma i zrówna cie z gównem...
    uhm... Panowie grzecznie proszę albo do piaskownicy
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    "Dzięki Miszczu" taką ironie zachowaj dla siebie, bo kiedyś ktoś nie wytrzyma i zrówna cie z gównem...
    Nie wiem gdzie tam widzisz ironię Ale szukajcie ,a znajdziecie Moje podziękowanie było równie proste jak Twoja "rada"... i nie mieszaj w to kup Nie chciałem Cię urazić Więc Peace

  6. #16

    Domyślnie

    Tak trochę z dystansem Panowie i więcej luzu. Zdjęcia można komentować na parę sposobów - na tym forum jednak obowiązuje zasada kulturalnych wypowiedzi i takich oczekuję!!!
    Co do zdjęć: "troszkę" przesadziłeś z obróbką, ostrość faktycznie gdzieś "poszła",
    no i jeszcze wielkość zdjęcia ostatniego jest niezgodna z regulaminem!!!.
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 19-11-2009 o 13:46

  7. #17

    Domyślnie

    Zdjęcia takie se, aczkolwiek katastrofy niema. Niestety ostrości też nie.

  8. #18

    Domyślnie

    ostrość nie ma ale za to są ładne kadry i śliczna modelka, natomist postaw kolegi Sapphirona jest karygodna i na pewno nie służy edykacyjnej stronie tego forum.
    ND90+N18-105+N35f1,8+T17-50f2,8VC+N70-300 4,5-5,6VR+S10-20 4-5,6+SB600

  9. #19

    Domyślnie

    Żeby zrobić te portrety nie trzeba było jeździć po warszawie tylko wyjść przed dom.Tej Arkadii wcale tam nie widzę.Najlepsze jest BW.
    D300

  10. #20

    Domyślnie

    na wszystkich brak ostrości, kolorystyka tylko na 3. mi odpowiada, obrobić też da się lepiej
    Mamiya + Sony

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •