Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Moja pierwsza sesja własnym sprzętem :)

    Nieco niechronologicznie ,albowiem poprzedni mój post był z drugiej sesji. Czas pokazać Państwu moje prawdziwe początki i zdjęcia przedstawiające Karolinę
    Typowy plenerek w Warszawie, oblataliśmy z Karoliną i jej siostrą Martyną pół Warszawy Poniżej fotki z okolic Arkadii . Za niedługo wrzucę zestawik z Martynką Tymczasem oddaję się pod ocenę. BTW specjalnie użyłem kilku zestawów kolorystycznych, ciekaw jestem który Wam najbardziej przypadnie do gustu

    1.


    2.



    3.



    4.



    5. Bonusik w b&w




    Mile widziana konstruktywna krytyka i szczere zachwyty :P
    Ostatnio edytowane przez Yasiek87 ; 19-11-2009 o 11:03

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    nie widac zdjec
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  4. #4

    Domyślnie

    To psikus, chyba powrzucałem na imageshacka te nieskompresowane już się poprawiam
    Edit: Opisany w FaQ sposób na imageshacka jest nieprawidłowy ;P Nie wkleja się ostatniego linku bo nic nie widać,wystarczy skopiować cały czwarty od dołu link (ten z rozszerzeniem [IMG][URL] chyba ,że w pierwszym sposobie coś mi sie popierdasiło ;P. Na początku myślałem ,że to kompresja, jednak te 250 kb które było wcześniej wcale nie jest jakimś rekordem na forum ;P Dla szybszego ładowania wrzucilem mocniej skompresowane choć nico odbiło się na jakości
    Ostatnio edytowane przez Yasiek87 ; 19-11-2009 o 11:07

  5. #5

    Domyślnie

    nadal nie widzu...

  6. #6

    Domyślnie

    ciemność widzę, ciemność

  7. #7

    Domyślnie

    widać widać

    Przemawia do mnie 3.

  8. #8

    Domyślnie

    zdjęcia są, ale ostrości na nich nie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yasiek87 Zobacz posta
    i szczere zachwyty :P
    Każde w innym kolorze a wszystkie nieostre
    zachwytów raczej nie będzie

  10. #10

    Domyślnie

    Nie chce mi sie wrzucać po raz trzeci Kompresja swoje zrobiła BTW Trójpolowy AF słabo współdziałający z moim Tamronem też zrobił swoje ;P Ale i tak mea culpa , będę się starał bardziej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •