Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Martini

  1. #1

    Domyślnie Martini

    Modelka: Martyna
    Spontanicznie wyszlo bo plan byl inny, ale ulewa ostra nas złapała wiec przenieslismy sie do tunelow PKP
    1.
    2.
    D60, D90, D600 + N18-55 + N24-70 + N50 1.8 + N80 1.8

    FB

  2. #2

    Domyślnie

    Bardziej do portretu.. Nieład we włosach, na 2 ostrość na poręczy, kadry sprawiają wrażenie robionych w pośpiechu, świecone lampą na wprost. Niestety, do glamour nie tędy droga.

    Na obronę względnie do przyjęcia BW na 1
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    na 2 ostrość na poręczy
    To chyba nie to..
    Raczej za długi czas i zdjęcie jest poruszone (czas z exif 1/20).
    Jedynka fajna

  4. #4

    Domyślnie

    Na jedynce przeszkadza mi góra, choć zdjęcie lepsze od dwójki-tu przeszkadza mi poręcz przelatująca przez głowę.

    Jeszcze jedno - przed wstawieniem zdjęć dobrze jest przeczytać regulamin: zdjęcie po obróbce zmniejszasz do rozmiarów max: 1024px - szerokości i max: - 760px wysokości. Nie zapomnij wyostrzyć zdjec po zmniejszeniu!!!, a tu mamy 1001px wysokości - jak to oglądać w całości?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Bardziej do portretu.. Nieład we włosach, na 2 ostrość na poręczy, kadry sprawiają wrażenie robionych w pośpiechu, świecone lampą na wprost. Niestety, do glamour nie tędy droga.

    Na obronę względnie do przyjęcia BW na 1
    Zeby tutaj była chociaż jakaś lampa... co do ostrosci to zbyt dlugi czas to spowodował, ale bede pamietal na przyszlosc

    Cytat Zamieszczone przez wilk325
    1024px - szerokości i max: - 760px wysokości
    Czytałem regulamin, ale pomyliła mi sie szerokosc i wysoksc ;/
    D60, D90, D600 + N18-55 + N24-70 + N50 1.8 + N80 1.8

    FB

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paulczkow Zobacz posta
    Zeby tutaj była chociaż jakaś lampa... co do ostrosci to zbyt dlugi czas to spowodował, ale bede pamietal na przyszlosc

    Czytałem regulamin, ale pomyliła mi sie szerokosc i wysoksc ;/
    To czarne "cokolwiek to jest" równoległe do ręki uznałem za cień, skoro to jednak cień nie jest, to przepraszam. W każdym razie pilnuj czasu. Najprostsza proporcja, aby zdjęcie było nieporuszone to czas = odwrotność ogniskowej, czyli jeśli fotografujesz ogniskową 50mm, to minimalny czas, by nie poruszyć, to 1/50sek. Oczywiście można to w pewnej mierze nadrobić - sprawną, pewną ręką, lub stabilizacją.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #7

    Domyślnie

    i modelka nie bała się usiąść w tunelach PKP, które słyną z... no wiadomo z czego. Lubię taki styl, lekki makijaż i ubiór amerykańskiej prowincji, jeans, biały top, szkoda tylko, że w tunelu
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •