Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Wprawka na mieście.

    Andżelika.Wszelkie uwagi co dobrze i źle mile widziane

    1.

    2.

    Regulamin - zdjęcie po obróbce zmniejszasz do rozmiarów max: 1024px - szerokości i max: - 760px wysokości.
    3.

    Regulamin - zdjęcie po obróbce zmniejszasz do rozmiarów max: 1024px - szerokości i max: - 760px wysokości.
    4.

    5.
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 19-11-2009 o 13:53
    D300

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie - to z pierwszego zdjęcia to po prawej i 4 (tylko szkoda zasłoniętego drugiego oczka)

    5 - zdecydowanie nie
    D60 | N35 1.8 AF-S | N18-55 AF-S VR

  3. #3

    Domyślnie

    Mi się set podoba. Fajne kolory.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar buntux
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    111
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Z podwójnych (1,2) odrzuciłbym oba po lewej stronie, trochę odstają jakościowo od reszty, brakuje też przysłowiowego "czegoś".
    W ten sposób będziesz miał wg mnie super secik
    XT4 + X100F + D750 (Sprzedane: Z6, F100 || Posiadane, ale nieużywane: D300s)

  5. #5

    Domyślnie

    najbardziej podoba mi się 4

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Widzę niesamowity rozrzut w gustach co komu się podoba .Z setu jestem średnio zadowolony,wygląda na poprawny i przeciętny.Zastanawiam się co zrobić aby przeskoczyć nad tą pospolitość.W sobotę prawdopodobnie robimy kolejną sesję,dostanę jakąś radę od bardzie doświadczonych kolegów.?
    Chyba zrezygnuję z tych sklejek w dalszej twórczości.
    D300

  8. #8

    Domyślnie

    szkoda obrobki.. widać nie da sie inaczej.. zastanawiaja mnie zdjecia w dyptykach.. czemu służy taka forma? to jak masło maslane.. trójka ladnie skonwertowana do B&W ładnie ciachnieta.. i ładnie skadrowana..
    ogólnie analogowo..
    www.lizakowski-photo.art.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dany172 Zobacz posta
    W sobotę prawdopodobnie robimy kolejną sesję,dostanę jakąś radę od bardzie doświadczonych kolegów.?
    Chyba zrezygnuję z tych sklejek w dalszej twórczości.
    To następne wklej zgodnie z: Regulamin - zdjęcie po obróbce zmniejszasz do rozmiarów max: 1024px - szerokości i max: - 760px wysokości.

  10. #10

    Domyślnie

    te, wilku, a coś ty sie tak wszystkich nagle zaczął czepiać odnośnie wysokości...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •