Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Magda cz.2

  1. #1

    Domyślnie Magda cz.2

    Nie spodziewałem się tak ciepłego odbioru poprzedniej serii zdjęć. W związku z tym wrzucam jeszcze kilka, mam nadzieję, ze równiez się spodobają

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  2. #2

    Domyślnie

    a tu mnie sie bardzo 3 podoba...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  3. #3

    Domyślnie

    3 jest genialna a wiesz dlaczego ? bo nie ma kontaktu wzrokowego z fotografem po za tym miekko bez przesadnego kontrastu, ciepła tonacja i świetnie dobrany kadr tak więc dla tego zdjęcia wielkie brawo

    Reszty nie opisuje i nie oceniam bo jak Madzia na mnie patrzy to nie moge nic sensownego wymyślić

  4. #4

    Domyślnie

    A mi sie 4 podoba. Trojka tez sie lapie. 2 natomiast zupelnie nie lezy mi kadrowo

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję
    Od Was, Panowie usłyszeć takie słowa to jest coś...
    Fotoellite, wiesz ile zdjęć z każdej sesji z Magdą mam poruszonych? Tak mi się ręce trzęsą...

    @ Strus - 2 z założenia miało być coś, jakby modelka zaglądała z boku w kadr... nie wiem, na ile mi się to udało
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  6. #6

    Domyślnie

    To ja bym Witku z zalozenia postawil modelka zdecydowanie bardziej z prawej. Po lewej umiescilbym jakac dobra czekolade. Kluczem do sukcesu byloby spowodowanie ze modelinka sie odwroci w w Twoja strone na ostatnim etapie siegania po czokleta

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    To ja bym Witku z zalozenia postawil modelka zdecydowanie bardziej z prawej. Po lewej umiescilbym jakac dobra czekolade. Kluczem do sukcesu byloby spowodowanie ze modelinka sie odwroci w w Twoja strone na ostatnim etapie siegania po czokleta
    Hmm... pomysł do wykorzystania następnym razem, dziękuję!!
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  8. #8

    Domyślnie

    ładne zdjęcia. Moim faworytem jest 1 tylko troszkę inaczej ułożyłbym głowę tzn bardziej na prawą stronę.

  9. #9

    Domyślnie

    Fotoellite, wiesz ile zdjęć z każdej sesji z Magdą mam poruszonych? Tak mi się ręce trzęsą...
    domyślam się jedna karta 8GB na sesje to mało żeby wybrać kilka ostrych dobra dawaj następne

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoellite Zobacz posta
    domyślam się jedna karta 8GB na sesje to mało żeby wybrać kilka ostrych dobra dawaj następne
    No niestety, musisz poczekać na następną sesję
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •