Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Wicik
    Gość

    Domyślnie nie robi mi 6fps!!!

    masakra jakaś szanowni koledzy i koleżanki bo moja pucha nie wyciąga mi 6fps-ow
    sprawdzalem na dwóch różnych kartach, teraz mam san disk extreme IV 8GB i dalej lipa, wyciągnąłem karte pamięci i też bez rezultatu co mam jeszcze sprawdzić czy od razu wysłać w cholere do serwisu i niech oni się martwią

    pozdrawiam serdecznie

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wicik Zobacz posta
    masakra jakaś szanowni koledzy i koleżanki bo moja pucha nie wyciąga mi 6fps-ow
    sprawdzalem na dwóch różnych kartach, teraz mam san disk extreme IV 8GB i dalej lipa, wyciągnąłem karte pamięci i też bez rezultatu co mam jeszcze sprawdzić czy od razu wysłać w cholere do serwisu i niech oni się martwią

    pozdrawiam serdecznie
    To jeszcze napisz jaki masz aparat

  3. #3

    Domyślnie

    czy jest ustawiona prędkość robienia zdjęć na high, a może masz czas dłuższy od 1/250 ?
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  4. #4

    Domyślnie

    Jak to D300/300s to sprawdź czy nie masz ustawione 14bitowej głębi kolorów. Wtedy szybkostrzelność spada do 2,5 fps.

  5. #5
    Wicik
    Gość

    Domyślnie

    o kurcze tak sie zdenerwowałem,że rzeczywiście zapomniałem o aparacie - tak to moje D300 tak mi wolno śmiga i mam 12-bitowe nefy, mało tego - on robi mi też tak w jpg..... sprawdze czas... oooo chyba działa
    dajcie chwilke, zaraz zrobie edita posat po kilku testach

    edit

    tak działa FARIZER jestem winny dobre pifko smiga jak przecinak, nie sądziłem że wyciąga takie parametry tylko i wyłącznie w opcji 1/250.... bo ja generalnie robie z regulły HD-erki ale spoko, teraz wiem, że z puchą jest OK, kwestia poczytania instrukcji następnym razem
    jeszcze raz dzięki
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Wicik ; 17-11-2009 o 09:42

  6. #6
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdz ustawiania priorytetu ostrosci (chyba tak to sie nazywa).

  7. #7

    Domyślnie

    a mój D300s nie robi mi kawy
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wicik Zobacz posta
    o kurcze tak sie zdenerwowałem,że rzeczywiście zapomniałem o aparacie - tak to moje D300 tak mi wolno śmiga i mam 12-bitowe nefy, mało tego - on robi mi też tak w jpg..... sprawdze czas... oooo chyba działa
    dajcie chwilke, zaraz zrobie edita posat po kilku testach

    edit

    tak działa FARIZER jestem winny dobre pifko smiga jak przecinak, nie sądziłem że wyciąga takie parametry tylko i wyłącznie w opcji 1/250.... bo ja generalnie robie z regulły HD-erki ale spoko, teraz wiem, że z puchą jest OK, kwestia poczytania instrukcji następnym razem
    jeszcze raz dzięki
    pozdrawiam
    Ktoś mi jest w stanie przełożyć to na zrozumiały polski ?
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  9. #9

    Domyślnie

    To jest tzw. relacja na żywo

  10. #10

    Domyślnie

    ... z dużą dawką emocji
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •