Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Stara wawa

  1. #1

    Domyślnie Stara wawa

    Witam, dziś wąskie klimatyczne uliczki, starej Warszawy cykane listopadową pochmurną nocą.
    1
    2
    Bonus
    Poproszę o opinie.
    Ostatnio edytowane przez Toroo ; 15-11-2009 o 00:13 Powód: serwer
    LR-trzyseta.
    D-pierwsze D-drugie Plus...
    Zakręcony inaczej prosi o konstruktywność, racjonalizm i rzeczowość.

  2. #2

    Domyślnie

    z tego zestawu podoba mi sie jedynka. ma dosc niebanalny kadr jak na banalne (fotograficznie) miejsce i jest dobra kolorystycznie.
    Mogłbys wprawdzie zadbac nieco o perspektywę (waląca sie kamianica z prawej) i darować te kolorowe rameczki, ale to mankamenty do poprawienia.

    pozostałe dwa raczej mało interesujące.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    a mnie niestety nie podchodzi obróbka, niby w dobrym kierunku, ale jednak zbyt agresywna i przez to zubaża naturalność tego miejsca
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  4. #4

    Domyślnie

    1 zmasakrowana jakimś photomatixem... a szkoda, bo kadr mógłby być ciekawy w innej obróbce. pozostałe 2 kiepsko, zupełnie nic interesującego

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    1 zmasakrowana jakimś photomatixem... a szkoda, bo kadr mógłby być ciekawy w innej obróbce.
    No niestety nie Trafiłeś. Akurat pierwsza fotka w ps'ie jest jedynie zmniejszona troszkę wyprostowana.
    Pozdrowienia Tomek.
    LR-trzyseta.
    D-pierwsze D-drugie Plus...
    Zakręcony inaczej prosi o konstruktywność, racjonalizm i rzeczowość.

  6. #6

    Domyślnie

    jak możesz to pokaż w takim razie oryginał bez obróbki. cieni też nie wyciągałeś?

  7. #7

    Domyślnie

    jedynie bonusowe zdjecie jakos mi podchodzi
    poza tym obrobka troche przekombinowana i za mocna

  8. #8

    Domyślnie

    I mamy uwierzyć, że d90 prosto z puchy takie obrazki jak na 1 daje?
    Masakra. Niestety obróbka sprawia, że strasznie ciężko się te zdjęcia ogląda.
    Polecam spróbować jakiejś bardziej neutralnej procedury obróbkowej, bo w takim wydaniu nie wygląda to ciekawie.
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  9. #9
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Na 1i 3 fajny kadr ale obrobka.. Sam swoich zdjec nie oszczedzam ale to co tu wyszlo zupelnie mi nie pasi. Zwlaszcza te rynny jakby flamastrem pociagniete. Szkoda mi tych fotek, naprawde.

  10. #10

    Domyślnie

    pozwole sie jeszcze raz wtrącić.
    Oczywiście, ze te zdjecia potraktowano jakims filtrem, czy innymi cudami. Ale co z tego ?
    mz granice dobrego gustu, czy estetyki nie zostały tutaj przekroczone.

    mało tego, uwazam, ze wizja autora jest interesująca i pokazuje coś inaczej niz na milionach realistycznych ujęć starówki.
    Zwróciłbym równiez uwagę, co bardziej ortodoksyjnym kolegom, ze Photomatix, Machineria, czy inne podobne oprogramowanie samo w sobie nie jest dzielem szatana i podobnie jak np prezerwatywa - stosowane z umiarem nie szkodzi
    I'm not always right, but I'm never wrong...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •