Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Sigma 75-200 f/2.8-3.5 do nikona d80 ?

    Witam serdecznie proszę o radę, a mianowicie moge za grosze otrzymać obiektyw Sigma 75-200 f/2.8-3.5 wizualnie fajny stan, tylko tu mam problem czy da rade podpiąć go do nikona d80 , czy jednak dać sobie spokój. Nie znam się na tego typu przeróbkach i nie wiem gdzie się z tym zwrócić , a w necie nie mogę znaleźć zbytnio informacji na temat tego obiektywu, pod linkiem opis tego obiektywu (niestety ten opis nic mi nie mówi)
    dzięki za info pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co sie od wujka google dowiedzialem, to raczej ten obiektyw jest w wersji (bodajze) Pentax'ow i Soniaków. Musisz popytac sie jeszcze kogos. Tylko intryguje mnie jedna rzecz - czemu nie ma nic wspomniane o tym obiektywie na oficjalnej stronie sigmy? ;]
    D40stka, do tego kit, 55-200VR, 35 f/1.8 i troszkę gadżetów

  3. #3

    Domyślnie

    chyba nie ma sęsu kombinować to chya jakiś zabytek

    http://www.dyxum.com/lenses/detail.asp?IDLens=248

  4. #4

    Domyślnie

    może ktoś poradzi, co do tego obiektywu sigmy 75-200 2.8-3.5, dowiedziałem się że te obiektywy z numerem seryjnym zaczynającym się od 2 ........ działają bez problemu z aparatami sony, czy taki obiektyw można przerobić pod mocowanie nikona, ogólnie to dał bym sobie spokój z tym obiektywem, ale troszkę jest mi go żal jak tak leży bo szkło jest w stanie praktycznie idealnym praktycznie nie używane. Może coś da się wykombinować ?

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar szela
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Dublin/Żory
    Posty
    246

    Domyślnie

    Z tego co się orientuję to musiałbyś poszukać w stanach. Tam jest jeszcze ich kupa i za grosze (ok.80$).
    Nie widziałem tego szkła nigdy do Nikona.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja proponuje podpiąć obiektyw przed zakupem i przetestować. Ja mam leciwego Tamrona AF 35-90 f 4-5,6 u też zero informacji na stronie producenta. Ogólnie w necie ze dwie nieznaczące wzmianki - a jednak szkiełko jest i ma się dobrze
    F90; D300s; N AF-S 10-24 3.5-4.5; N AF 50 1.8; N AF-S VR 70-300 4.5-5.6; S 70-200 2.8 II; T 28-75 2.8; T SP AF 90 2.8 Di Macro 1:1; T AF 35-90 4-5.6; Metz 58 af-1,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •