Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11

    Domyślnie

    Albo o 100-150 wiecej za B+W Kasemann
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  2. #12

    Domyślnie

    I tu już mały problem bo właśnie B+W Kasemann nie jest uznawany za prawdziwego Kasemanna bo nie jest robiony ściśle jak Kasemann powinien być robiony To mniej więcej tak jak kiedyś było z dużym Fiatem na licencji , kiedy stwierdzili włosi co stwierdzili odebrali licencję bo Żerań poprostu robił co chciał i jak chciał- nie wg licencji

  3. #13
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    I tu już mały problem bo właśnie B+W Kasemann nie jest uznawany za prawdziwego Kasemanna bo nie jest robiony ściśle jak Kasemann powinien być robiony
    To by się zgadzało... Zakręcałem na swoj 17-55 i B+W i Heliopana (obydwa Kasemanny) i efekt jest rzeczywiscie inny. IMHO z Heliopana lepszy. Poddobnie jak ty planuje zakup 77mm i po sprawdzeniu zdecydowałem się na H. Jeszcze nie wiem gdzie go kupie - musze poszperać. Musze jeszcze znalezc przejsciowke 77/72 - może rzucisz jakimś linkiem z przejściówkami?

    Pozdr
    Krzysiek

  4. #14

    Domyślnie

    Dobre i niedrogie przejsciowki ma fototip z allegro (nick chyba fototip_com)
    Jego stronka to www.fototip.pl
    Kupilem tam kilka przejsciowek w cenie 19zl i jestem bardzo zadowolony.
    Pozdrawiam, Lolas

  5. #15

    Domyślnie

    Na raysfoto.pl chyba są po ok 36 zł ale posprawdzaj sobie grubości i z jakiego materiału. Osobiście wolałbym cieńszą i mosiądzu niż szerszą i z plastiku.
    Dzięki >>Krzysiek<< za tego posta choć i tak nie wiem czy nie jesteś pracownikiem firmy foto

  6. #16
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki >>Krzysiek<< za tego posta choć i tak nie wiem czy nie jesteś pracownikiem firmy foto
    No nie jestem - chcesz sprawdzic telefonicznie? .

    K.

  7. #17

    Domyślnie

    Nie trzeba ale przydałby się kontakt jakikolwiek choćby w sprawie zakupu rzeczowego Kasemanna, może który znajdzie gdzieś taniej , ja zaczynam załatwiać z kumplem w niemczech ale nie wiem co mi z tego wyjdzie. Mój e-mail cowbell@poczta.onet.pl i jeszcze Skype - " cowbell_ ". Pozdr

  8. #18

    Domyślnie

    Ze sie przyczepie do tego watku...
    Takze planuje zakup dobrego polara, a z racji, ze potrzebuje go raczej na 3 szkla (zastanawiam sie, czy nawet nie bedzie potrzebny na 4), musze kupic komplet redukcji...
    I tak: najwieksze fi ma oczywiscie 70-200 (77), nastepny jest 18-70 (na polarze dla niego mi najbardziej zalezy, ale jak juz ma byc, to niech lepiej wiekszej ilosci szkiel posluzy), pozniej Tamron 90 (55) i na koncu 50tka (52).
    W tym przypadku (kupujac polara fi 77), musze kupic redukcje; 77>67, 67>55, 55>52 i moge sobie odpuscic (?) slima... Czy dobrze kombinuje? Czy moze w takim zestawie zwykly filtr (nie slim) z przykrecona redukcja (77>67) zacznie mi winietowac na szkielku 18-70?
    Jesli ktos namierzy mozliwosci zakupu taniego Kasemanna (Heliopana), chetnie skorzystam z informacji i/lub przyczepie sie do transakcji...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Sam mam b. poważne obawy co do możliwości winietowania w moim kicie i praktycznie chyba jedynie ta sprawa powstrzymuje mnie przed kupnem, też uważam że jak już mam kupić takie cóś to musi pasować do innych obiektywów.
    Niestety raysfoto nie potrafią na to pytanie odpowiedzieć bo nie handlują aparatami i obiektywami a olbrycht trade jest na tyle niepoważny że już tam więcej nawet nie zadzwonię - totalnie mnie olali więc choćby drożej byle nie u nich
    Nie wiem co zrobić i jak aby się przekonać czy kit+przejściówka+filter nie będzie winietować
    Co do wspólnego zakupu to najpierw musimy wiedzieć czy wogóle chcemy Pozdrawiam

  10. #20

    Domyślnie

    "stig"
    trochę bez sensu te redukcje...kupujesz polara 77 i redukcje 67/77, 55/67 i 52/67 bo nie wiem czy są 55 i 52 na 77 - sprawdziłem, są! a więc również 52/77 i 55/77

    ja mam 2 zestawy filtrów...na małe średnice wszystko podciągnołem do 58mm, a na większe do 77mm...tylko UV-ki mam na oryginalne średnice i polara na 58 i 67
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •