Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: d300s dla zony

  1. #1

    Domyślnie d300s dla zony

    Witam wszystkich.Zblizaja sie swieta i z tej okazji chcialem kupic zonie aparat.Obecnie chodzi ona na roczny kurs fotografii i pracuje na pozyczonym sprzecie. kocha robic zdjecia i jak na amatora to dla mnie robi je bardzo dobrze.Wspomniala cos kiedys o nikonie D90, wiec siadlem do komp. i zczalem czytac recenzje na jego temat.Troche sie pszestraszylem ze ten aparat ma tyle problemow.Ale przejde do sedna. Moge kupic d90 za ok $800 lub po znajamosci d300s za ok$1000. Co byscie doradzili.Czy d300s nie bedziezbyt skaplikowana maszyna dla niej, a moze wziasc d90 i nieprzejmowac sie jego awaryjnoscia. Dodam ze duzo zdjec zona robi nad oceanem i w gorach gdzie warunki meteo sa zmienne (wilgotnosc, temp. itd.) Dziekuje za pomoc .

  2. #2

    Domyślnie

    jak róznica w cenie jest tylko 200$ to chyba lepiej d300s.Gdzie tak tanio mozna kupic ?
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rfal1676 Zobacz posta
    Troche sie pszestraszylem ze ten aparat ma tyle problemow.
    Zupełnie nie wiem o jakich Ty problemach piszesz. D90 to niezawodny aparat. Co do ceny to za D300s jest ona świetna więc wiadomo, że D300s.
    Fotografuję w myśli wszystko, co widzę - czyli moje amatorskie "arcydzieła"

  4. #4

    Domyślnie

    moj problem jest taki ze z tego co czytalem to s300s to profesjonalny aparat i boje sie czy nie bedzie dla niej zbyt skaplikowany

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Bierz d300s - zwłaszcza, że masz szansę wyrwać go taniej. Dodatkowo uszczelnienia to chyba raczej ważna rzecz przy rodzaju zdjęć jakie robi Twoja żona.

  6. #6

    Domyślnie

    a taka cena to przez znajomego ktory pracuje u dystrybutora i winny jest mi przysluge

  7. #7

    Domyślnie

    żona wolałaby pewnie D90 i $200 więcej na jakieś szkło, a o awaryjności D90 to i ja pierwsze słyszę
    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

  8. #8

    Domyślnie

    Nie pszejmuj się, D300 nie jest znowu aż taki skąplikowany

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gusi Zobacz posta
    Nie pszejmuj się, D300 nie jest znowu aż taki skąplikowany
    za to język polski dla niektórych jest za trudny

  10. #10

    Domyślnie

    Żonie?
    Ja kupiłbym D90.
    Dla mojej lepszej polowy taki D700 (zbliżony wielkościa do D300S ) jest potworem, D90 też zresztą nazywała wielkim, tak naprawdę pasował jej Olek E-510
    No ale może Twoja lubi duże?

    PS
    Duże aparaty oczywiście
    pozdrawiam, Wojtek

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •