Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Eh pytałem o to szkło j tak i zarówno o 24mm.. Niestety w oficjalnej dystrybucji trzeba czekać na nie ok miesiąca aż przypłynie z japonii. Śmiech na sali :\
    Tym bardziej że to jedyna ciekawa alternatywa szerokich jasnych stałek do nikona.
    D300s || 17-55 f/2.8 || 85mm f/1.4D || 50mm f/1.4G || 35mm f/1.8G || Manfrotto 190XPROB+496RC2

  2. #22
    Rozmowny Awatar d80
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuba_rsx Zobacz posta
    Eh pytałem o to szkło j tak i zarówno o 24mm.. Niestety w oficjalnej dystrybucji trzeba czekać na nie ok miesiąca aż przypłynie z japonii. Śmiech na sali :\
    Tym bardziej że to jedyna ciekawa alternatywa szerokich jasnych stałek do nikona.

    Możliwe że jeszcze mają w FotoMasterze we Wrocławiu przy Odrzańskiej.Chodzi o S 20/1.8.
    Czy jeśli nie mam papierocha między dwoma palcami lub w gębie to wyglądam niepoważnie ?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d80 Zobacz posta
    Czy ta Sigma 20/1.8 ma dwa przełączniki AF/M ? Jeden to pierścień,a drugi to mały przełącznik nieco z boku?Czy to zabezpieczenie w razie gdyby pierścień,który również pełni rolę przełącznika AF/M się niechcący przesunął?
    AF/MF tylko w pierscieniu, przełącznik z boku to blokada pierścienia przysłony na f=22.
    Nikony, nikkory...

  4. #24
    Rozmowny Awatar d80
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hipolit_S Zobacz posta
    AF/MF tylko w pierscieniu, przełącznik z boku to blokada pierścienia przysłony na f=22.

    Canonowe wersje mają dodatkowy przełącznik AF z boku.
    Czy jeśli nie mam papierocha między dwoma palcami lub w gębie to wyglądam niepoważnie ?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •