Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotereks Zobacz posta
    to ja zapytam inaczej - czy mozan dwa zlacz 1,1 wyjac i wlozyc inne z predkoscia 2,0. tylko czy plyta glowna pociagnie??? jak sprawdzic jaka mam plyte glowna?
    Jak wyciągnąć? Te przylutowane do płyty jak nazwa wskazuje, są przylutowane. Oprócz złącz, na płycie jeszcze musi być kontroler, który je obsługuje, więc podmiana samych złącz nic nie da, bo o ile się nie mylę, są takie same. Ktoś Ci podesłał linka do karty na PCI za 14 zł. Kup to i nie kombinuj. Jak sprawdzić jaką masz płytę? Rozkręcić obudowę

  2. #12

    Domyślnie

    Niedawno kupilem sobie wlasnie taka karte na PCI. 4 porty 2.0 na sledziu plus piaty na samej plytce (dostep od srodka kompa). Smiga bez zarzutu, zadnych sterow nie potrzeba. Wkladasz i dziala.

  3. #13

    Domyślnie

    Mam niepotrzebną kartę PCI z dwoma gniazdkami USB. Tylko jest to wersja 1.0 (albo 1.1), więc dość powolna. Jeśli chcesz, to mogę ci ją dać za darmo.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Mam niepotrzebną kartę PCI z dwoma gniazdkami USB. Tylko jest to wersja 1.0 (albo 1.1), więc dość powolna. Jeśli chcesz, to mogę ci ją dać za darmo.
    dzieki bardzo. kupile huba z wlasnym zasilaniem . smoga jak trza. prosze o zamkniecie tematu. wszytski dziekuje za porady, sugestie. dzieki.
    Takie tam starocie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •