Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Kupiłem sobie trzy zwykłe antyramy i chce powiesić trzy panoramy z Alp. Nie szukam jakiś gustownych cudów. Ot u mnie w pracy na ścianie chce sobie na nie patrzeć i wracać wspomnieniami. Tylko że nie chce wiercić 6 dziur pod kołki.

  2. #32

    Domyślnie

    Próbował ktoś wieszać ramki na tych uchwytach samoprzylepnych, co w Biedronce sprzedają? Mam ramki z Ikeii, z takim drutem, na którym wiesza się ramkę.
    Zenit 12 XP - zepsuł się

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Guciol Zobacz posta
    Próbował ktoś wieszać ramki na tych uchwytach samoprzylepnych, co w Biedronce sprzedają? Mam ramki z Ikeii, z takim drutem, na którym wiesza się ramkę.
    Jak nie masz zamiaru wieszać tego nad:
    -kanapą, na której spędzasz popołudnia,
    -łóżkiem,
    -wanną

    i nie masz dodatkowo dzieci, które wieszając ten obrazek narazisz na uszczerbek na zdrowiu, to ryzykuj.

    Mnie się raz ze ściany zerwała półka (też z Ikei), która wisiała na dwóch kołkach rozporowych... Wylądowała na ziemi około pół metra od mojego 2-letniego wówczas syna...Okazało się, że nie kołki były problemem, tylko sama półka, bo się jedno mocowanie oberwało... Od tego czasu nie mam w domu żadnych wiszących półek w miejscach dostępnych dla dzieci.

    Z tymi samoprzylepnymi wynalazkami jest taki problem, że nawet jeśli działają, to ich pewność oparta jest głównie na stopniu przylegania farby do ściany.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •