Close

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 185
  1. #21

    Domyślnie

    Struktura jest taka:

    Nikon Corporation JP
    --Nikon Holdings Europe BV NL (100%)
    ----Nikon Europe BV NL (100%)
    ------Nikon Polska Sp. z o.o. (1%)
    ----Nikon Polska Sp. z o.o. (99%)

    Właścicielem są dwie spółki w Holandii, przy czym 99% ma Nikon Holdings Europe BV

    Japonia jest tylko oczko wyżej.
    Ostatnio edytowane przez B.K. ; 06-11-2009 o 11:11

  2. #22

    Domyślnie

    forum tez może się zmienić na forum opozycyjne damy radę Pan też Panie Piotrze.
    A komu mialoby to sluzyc? Nie powinno byc opozycyjne, powinno byc SZANOWANE, bo to nie skrypt tylko ludzie, na dodatek opiniotworczy. Niestety w jakims sensie zawiodlem sie bo liczylem na to ze po mojej prosbie o usuniecie linkow pojdzie za tym konkretne dzialanie NP. Poszlo, tylko ze gdzie indziej co powoduje moj niesmak. Mimo wszystko licze na to ze forum TEZ bedzie mialo wplyw na sprawy serwisu. Jesli nie to nadal bedziemy robili zdjecia aparatami, oby wciaz tej samej firmy czego sobie i Wam zycze

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    No coz, teraz faktycznie czuje sie tak, jakbym pojachal tam tylko wyczyscic martyce i pogadac o Akademii. Jest mi bardzo przykro ale wnioski juz sa wysnute i powoli stosowane.
    W tej sytuacji wróciłem do poprzedniej stopki.

  4. #24

    Domyślnie

    Nikon Corporation JP
    --Nikon

    Nie, nie. Podzial na strefy w Nikonie jest taki jak ktos napisal, Holandia jest sercem naszej.

    W tej sytuacji wróciłem do poprzedniej stopki.
    Twoja sprawa.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Robin, Japonia umywa od tego ręce. Podlegamy w tej kwestii pod Holandię.
    Kurcze po czym wnosisz, że tak jest. Ja miałem do czynienie z Japończykami w sprawach reklamacji. Oni zupełnie inaczej na takie sprawy patrzą niż Europejczycy. Uwierz na słowo zupełnie inaczej do zagadnienia podchodzą i oczy rozdziawiają , że na dole w ich powszechnie szanowanej firmie o wielkiej tradycji co u nich jest rzeczą świętą (tradycja) takie cuda mogą się wyrabiać. Szarganie opinii firmy utożsamiają z szarganiem ich własnej osoby.

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    A komu mialoby to sluzyc? Nie powinno byc opozycyjne, powinno byc SZANOWANE,...
    takoż Panie Piotrze dodałem właściwą emotkę przy słowie opozycyjne o taką:
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 06-11-2009 o 11:29
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kurcze po czym wnosisz, że tak jest.
    A post 10?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarkko Zobacz posta
    A post 10?
    Hmmmmm
    Bo do tego trzeba inaczej podejść.
    Pisać pisać pisać, dziesiątki, setki, może tysiące pism, aż przyjdzie moment, że o jedno pismo będzie za dużo.
    Nie rozmawiać, bo z korporacją tu W Polsce wszelakie rozmowy nic nie wróżą, bo tak na dobrą sprawę nie ma stron do takich rozmów z przyczyn merytorycznych. Jest sprzedawca i klient. To nie są strony do dyskusji.

    -------------------------------------------

    Ktoś z dobrym piórem (np kolega Ekonet) mógłby wypocić jakieś składne pismo i gdzieś zawiesić. każdy by sobie przepisał i wysłał. Znaczek za parę złotych to pikuś. Mogę profesjonalnie przełożyć na angielski.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 06-11-2009 o 11:37
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28

    Domyślnie

    Może wystarczy pisać do Holandii, wskazując wyraźnie, że się posłało też kopię do Japonii??

  9. #29

    Domyślnie

    Ale moze jednak zacznijmy od wlasnego podworka, czyli wlasnie Holandii? Japonczycy juz patrza na nas inaczej. Oto maja portal ktory szkaluje ich firme. Byc moze nie rozumieja naszej mentalnosci. Byc moze ja rozumieja. Mimo to odsylaja nas do Holandii, co swiadczy o tym ze to wlasnie tam sa wszelkie decyzje dotyczace Nikona w Europie.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kurcze po czym wnosisz, że tak jest. Ja miałem do czynienie z Japończykami w sprawach reklamacji. Oni zupełnie inaczej na takie sprawy patrzą niż Europejczycy. Uwierz na słowo zupełnie inaczej do zagadnienia podchodzą i oczy rozdziawiają , że na dole w ich powszechnie szanowanej firmie o wielkiej tradycji co u nich jest rzeczą świętą (tradycja) takie cuda mogą się wyrabiać. Szarganie opinii firmy utożsamiają z szarganiem ich własnej osoby.
    masz rację, są bardzo wrażliwi na punkcie swojego honoru, dobrego imienia. Ale jednocześnie są też bardzo sformalizowani. Też miałem do czynienia z wielką korporacją japońską, z oddziałem w Niemczech. Przy jakiejkolwiek próbie załatwienia czegokolwiek w centrali byliśmy odsyłani do Germanii. Bez nawet próby ustosunkowania się do meritum.

    PS Piotrze, oni nas nie rozumieją. Przyjmują Europejczyków takimi jacy jesteśmy, bo tacy jesteśmy.
    Ostatnio edytowane przez miron19j ; 06-11-2009 o 11:39

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •