Close

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 185
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    No coz, teraz faktycznie czuje sie tak, jakbym pojachal tam tylko wyczyscic martyce i pogadac o Akademii. Jest mi bardzo przykro ale wnioski juz sa wysnute i powoli stosowane.
    No kto jak kto, ale Ty Piotrze nie pojechałeś tam z plakietką :"jestem forumowiczem" i wiedzą doskonale kogo i co reprezentujesz.

    Oj nieładnie, nieładnie ....

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    No coz, teraz faktycznie czuje sie tak, jakbym pojachal tam tylko wyczyscic martyce i pogadac o Akademii. Jest mi bardzo przykro ale wnioski juz sa wysnute i powoli stosowane.
    wybacz Piotrze, ale tak to niestety wygląda. Podniesiono problem jakości pracy serwisu, niewywiązywania się z terminów, nierzetelnych napraw, a wręcz braku (sprzęt wraca czasem w gorszym stanie niż wyjechał). A NP postanawia uruchomić nowy kanał w celu poprawy komunikacji między klientem a firmą.
    Nie sądzisz, że wygląda to na próbę zbycia nas? Rozmydlenia problemu i wyciszenia emocji przed Świętami?
    Oczywiście nie neguję Twoich dobrych chęci, wierzę, że chciałeś pomóc.

  3. #13

    Domyślnie

    Nie ma co wybaczac. Generalnie nawet nie o tresc wypowiedzi chodzi, bo w sumie to chyba takiej sie spodziewalem. Natomiast postawienie sprawy w stylu "odpowiadamy kazdemu kto sie zwrocic z pytaniem" stawia mnie w roli osoby ktora nie zadala pytan. Tak jakbym byl tam powietrzem. No coz, widac forum nie jest dobrym miejscem na jakiekolwiek oficjalne oswiadczenia ze strony NP. Nic na to nie poradze. Robie swoje.

  4. #14

    Domyślnie

    a może sformułujmy nasze zarzuty na piśmie, w formie punktów i przekażmy do pani Account Manager?
    Skoro chcą odpowiedzieć na pisma podpisane imiennie, mogę im takie przekazywać.

  5. #15

    Domyślnie

    Nie widze najmniejszego problemu. Moze papier ma wieksze znaczenie niz slowo...

  6. #16

    Domyślnie

    Może lokalne grupy mogłyby w swoich regionach zebrać podpisy użytkowników pod pismem a później wszystkie hurtem złożyć w NP? Oczywiście nie byłoby tych podpisów nie wiadomo jak ile, ale zawsze to coś.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Uważam, że to dobra, dyplomatyczna odpowiedź. Bardzo korporacyjna. Bo tak naprawdę NP nie ma do czego się ustosunkować.
    Tzn. to sarkazm z twojej strony?

    Ktoś ukuł na dyplomatyczne wypowiedzi fajny termin: marketolenie.
    Niestety jest to typowe korporacyjne dyplomatyczne bicie piany, z którego nic konkretnego nie wynika.
    Podobnie jak wypowiedź dla fotopolis.
    Nie chcę być złym prorokiem, ale skoro od > 5 lat (!) się nic nie zmieniło, to....
    Moim zdaniem, serwis NP nie ma rzeczywistej motywacji, żeby cokolwiek zmieniać. Ich cele (zarządu, managementu) nie są najwyraźniej zorientowane na efektywność serwisu, czego dowodzi (sic!) historia. I żadne indywidualne rozmowy ani pojedyncze zażalenia tego nie zmienią. Jedyną szansę nas jako konsumentów widzę w zmasowanej akcji PR (i to takiej, żeby Financial Times o niej napisał ) i próbach dotarcia z negatywnymi opiniami do kogokolwiek, kto kontroluje NP z zewnątrz tak, żeby zmienił serwisowi cele.
    Pisma do NP nic nie zmienią, IMHO. Zostaną wykorzystane do wybielającego PR, że NP jest otwarty na głosy swoich konsumentów - vide mBank.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Nie widzę najmniejszego problemu. Może papier ma większe znaczenie niz slowo...
    Ma, ma Panie Piotrze, ale wysłany tu gdzie trzeba. Jest tyle miejsc: centrala w Japonii, Urząd ochrony konkurencji.....
    Oczywiście nie do NP bo to sensu nie ma. Trzeba to kochani w końcu skumać. Forum nie powinno być stroną w dyskusji -jego userzy bo takowej być nie powinno gdyż do niczego nie doprowadzi. Tu trzeba DZIAŁAŃ.
    Co do samego stanowiska NP, cóż było do przewidzenia. Wszystko w życiu się zmienia, forum tez może się zmienić na forum opozycyjne damy radę Pan też Panie Piotrze.


    ps.
    i od razu zaznaczam, że co powyżej napisałem to w dobrych intencjach, nie celem powodowania obrażania się czy czegoś tam, a wręcz celem podania ręki na zgodę
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 06-11-2009 o 11:00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jest tyle miejsc: centrala w Japonii
    Robin, Japonia umywa od tego ręce. Podlegamy w tej kwestii pod Holandię.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Robin, Japonia umywa od tego ręce. Podlegamy w tej kwestii pod Holandię.
    to napiszmy do Holandii. Tylko rzeczowo, z podaniem konkretnych zarzutów.

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •