Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Wink Kto z nas pracuje na ul.Postępu?

    Mam dość nietypowe pytanko (a może i typowe). Czy jest ktoś na forum (stawiam swoje puszki, że jest), kto pracuje w serwisie Nikona na ul. Postępu? Ciekawe, czy znadą się odważni (bo w sumie wtedy zacznie się gradobicie pytań) i się ujawnią
    Chodzi mi oczywiście o serwisantów, a nie o sekretarki, sprzątaczki, księgowe, prezesów, adwokatów i innych małoznaczących pracowników (w przypadku serwisu)
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  2. #2

    Domyślnie

    Czyli tych, których na golasa w środku nocy po lesie można by przegonić Ja też obstawiam że takowi tu są..

  3. #3

    Domyślnie

    Swego czasu pewien nieszczęsny serwisant się tu ujawnił - no więc po nim nikt więcej tego błędu nie popełnił

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Swego czasu pewien nieszczęsny serwisant się tu ujawnił


    zaraz po tym fakcie zostal objety programem ochrony swiadkow...

  5. #5

    Domyślnie

    Hjehje
    Ale zawsze można napisać: Mój kolega pracuje i powiedział mi że... (i tu wstawić historie niestworzone)
    Myślę, że nie ma się czego obwawiać. Poprostu niektórzy pewnie mieliby kilka pytań natury technicznej (żeby nie zawracać głowy serwisowi pierdołami).
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  6. #6

    Domyślnie

    Skończyłoby się linczem - straszne
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  7. #7

    Domyślnie

    Skończyło się tym, że zamiast docenić odwagę tego desperata, oraz rozważnie i przebiegle wykorzystać fakt, że taka osoba się na forum pojawiła, wszyscy jak zwykle mieli cholernie dużo do powiedzenia i zrobiła się czcza gadanina na milionpięćsetstodziewięćset postów (a nie chcę nawet myśleć co się stało ze skrzynką PM).
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 05-11-2009 o 11:12

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Skończyło się tym, że zamiast docenić odwagę tego desperata, oraz rozważnie i przebiegle wykorzystać fakt, że taka osoba się na forum pojawiła, wszyscy jak zwykle mieli cholernie dużo do powiedzenia i zrobiła się czcza gadanina na milionpięćsetstodziewięćset postów (a nie chcę nawet myśleć co się stało ze skrzynką PM).
    No właśnie... Niektórzy nie są zbyt dojrzali albo rozgarnięci, żeby zrobić z tego pożytek.
    To tak jak rodzinka co trafiła "szóstkę" w Totka i za wszystko na wódę wydali i lodówkę. 7, czy 8 miesięcy chlania i... znowu bida.
    Ostatnio edytowane przez Skibek ; 05-11-2009 o 11:34
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Skończyło się tym, że zamiast docenić odwagę tego desperata, oraz rozważnie i przebiegle wykorzystać fakt, że taka osoba się na forum pojawiła, wszyscy jak zwykle mieli cholernie dużo do powiedzenia i zrobiła się czcza gadanina na milionpięćsetstodziewięćset postów (a nie chcę nawet myśleć co się stało ze skrzynką PM).
    Zgadza się. Szkoda, bo rozgarnięty serwisant znający od podszewki techniki naprawy sprzętu na pewno byłby nieoceniony w wieku poruszanych tu kwestiach technicznych - czy warto to naprawiać, jak to rozebrać itd.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Poprostu niektórzy pewnie mieliby kilka pytań natury technicznej (żeby nie zawracać głowy serwisowi pierdołami).
    Trzeba mieć skłonności autodestrukcyjne, żeby dzielić się wiedzą z której się żyje (zwłaszcza za free) lub nie mieć rodziny na utrzymaniu.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •