Close

Strona 61 z 65 PierwszyPierwszy ... 11515960616263 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 642
  1. #601

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Letoniusz Zobacz posta
    Jak dla mnie mposition i Action to ten sam fotel. Jedyna różnica to podpórka na nogi i uchwyt na lapka. Ja niestety taki entuzjastyczny nie jestem. Uważam, że to podparcie lędźwiowe to porażka. Ponad to oparcie na plecy powinno jeszcze bardziej pochylać się do przodu. Zamierzam niebawem napisać obszerny artykuł na temat poszukiwań krzesła ergonomicznego dla wysokich ludzi (powyżej 190cm). Będzie relacja ze zdjęciami
    Cześć, siedzę na fotelu Action i jestem bardzo zadowolony (dokladnie w tej konfiguracji http://www.mojekrzesla.pl/p/fotel-ACTION-105SFL,2034). A co do podparcia lędźwiowego to jestem w opozycji do Ciebie, według mnie to super sprawa i zdecydowanie lepiej się czuje po pracy. A co do artykułu to z chęcią poczytam

  2. #602

    Domyślnie

    Ja ostatnio też szukam. Kupiłem bezmyślnie na fakturę Wau 2 i nie spasował mi, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to sprzedam nowy fotel z pełną gwarancją za zdecydowanie mniej niż w sklepie. Reszta na priv, żeby tu reklamy nie robić.
    Myślę, że Wau jest przeznaczony raczej dla osób szczupłych i nie powyżej 190 cm, tak mi się wydaje. Takim osobom polecam jednak szukać gdzie indziej. Widzę, że tutaj ma raczej dobre opinie i wygląda całkiem spoko.

    Przy okazji - Wau i Wau 2 różnią się chyba oparciem, gdyby ktoś się zastanawiał.

  3. #603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof82 Zobacz posta
    Cześć, siedzę na fotelu Action i jestem bardzo zadowolony. A co do podparcia lędźwiowego to jestem w opozycji do Ciebie, według mnie to super sprawa i zdecydowanie lepiej się czuje po pracy. A co do artykułu to z chęcią poczytam
    To dobrze, że zarejestrowałeś się specjalnie po to, aby zostawić link w tym wątku. Poza tym ja nie jestem przeciwnikiem podparcia lędźwiowego, tylko uważam, że powinno być w tym wypadku w jakiś sposób przymocowane, aby nie jeździło do góry i do dołu w trakcie przemieszczania się na fotelu. Ewentualnie powinno być na jakiejś szynie z łożyskami, żeby to przemieszczanie było płynne - a nie przeskakiwanie.

  4. #604

    Domyślnie

    Polecam tapicerke Nexus na siedzisko. Taka wybrala moja druga polowka i jestem bardzo zadowolony. Jak wam powiedza, ze w nowym katalogu juz jej nie ma, to poproscie, zeby skonsutlowali to z producentem. Na pewno jest to mozliwe. Do popdparcia ledzwiowego tez nie mam zadnych zastrzezen. W nowym modelu ktory dostalem, jesli juz oparcie przechodzi razem z plecami to wlasnie bardzo plynnie.

    Mysle, ze byl to dobry wybor. Cena tez jest ok, pamietajcie zeby zapytac o rabacik

    Mam nadzieje, ze nie bede musial tutaj wracac i pisac, ze moje odczucia po dluzszym czasie sie zmienily

    Pozdrawiam

  5. #605
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nie prawda. Najwygodniejsze są z firmy wau

  6. #606

    Domyślnie

    Witam
    Ze swojej strony odradzam kupno foteli firmy BEJOT. Zakupiłem te fotele 4 lata temu zachęcony wyglądem i długą gwarancją sugerującą dobrą jakość. Trochę szokowała cena, bo była o wiele wyższa niż w moich poprzednich "zwykłych" fotelach. Ale tamte miały już około 10 lat i chociaż sprawne to jednak widać było, że stare. Co do wygody i możliwości regulacji nowe fotele okazały się przeciętne i co najwyżej podobne do poprzedników.
    Niestety zaledwie po 4 latach użytkowania foteli BEJOT popękały mi podłokietniki Przy reklamacji okazało się, że tego uszkodzenia producent nie uznaje, chociaż gwarancja jest na 5 lat. Prysnęła więc wizja jakości i ochrony kupującego. Oferowana gwarancja jest nic nie warta. Dlatego zdecydowanie NIE POLECAM produktów firmy BEJOT. Co mi z wyglądu skoro są bardzo drogie i marnej jakości.

  7. #607

  8. #608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Tu jest najlepsze krzesło do komputera:
    http://www.shorpy.com/node/22223?size=_original#caption
    Idealne dla maniaków MMO.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #609

    Domyślnie

    Witam, jaki fotel/krzesło polecicie dla osoby 195cm wzrostu, 85kg? Cena mniej wazna, nawet moze byc do 1500. Co sadzicie o typach gamingowych? Ktoś ma, używa? Wiekszosc odpowiedzi sprowadza sie do markusa z ikei na innych forach.

  10. #610
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Wau polecam.

Strona 61 z 65 PierwszyPierwszy ... 11515960616263 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •