Close

Strona 11 z 65 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 642
  1. #101

    Domyślnie

    Czy ktoś siedział na fotelu Ergomax Flexi + i może coś o nim napisać, czy wart zainteresowania?
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  2. #102

    Domyślnie

    używam tego fotela w pracy i mogę szczerze polecić,fotel wygodny nawet po długim czasie spędzonym przy biurku, regulowany zagłówek, kąt odchylenia oparcia, i co ważne dla mnie- regulowana wysokość podłokietników, dodatkowo podłokietniki również pokryte siatką, nie są twarde więc nic na rękach się nie odciśnie. Dodatkowo fotel posiada w oparciu poduszeczkę, która usztywnia nam dolną część kręgosłupa

  3. #103

    Domyślnie

    Uff, wreszcie kupiłem! Wybór padł na wyrób f-my BEJOT model STRING SR 102.
    Pierwsza sprawa - kupujesz go w całości, złożony w fabryce. Na gwaracji 5-letniej wydnieje nazwisko osoby montującej fotel. Wybrałem oparcie z siatki, bo w poprzednim krześle tak miałem i uważam to za świetne rozwiązanie. Mam możliwość regulacji:
    - wysokości fotela
    - siedziska przód-tył
    - kąta pochylenia siedziska
    - wysokości podłokietników
    - odgięcia oparcia do tyłu z blokadą
    - sprężystego odginania oparcia do tyłu i jego siły

    Sam fotel wykonany z bardzo dobrych materiałów. Podstawa aluminiowa polerowana, miękkie podłokietniki i wysokiej jakości materiały na siedzisku i oparciu.
    Teraz cena. Taki fotel w sklepie to wydatek ponad 1700 zł. Mnie się jednak udało, bo trafiłem na ofertę wyprzedaży powystawowej i kupiłem go za 860 zł
    Brałem pod uwagę fotel f-my SITAG model EL-100. Ten jednak kosztuje już ponad 2000 zł.
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  4. #104

    Domyślnie

    Koledzy, a coś za mniejsze pieniądze za 400-600zł co by dało się wytrzymać 5-6 godzin pracy polecicie w temacie krzesła-fotele ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #105

    Domyślnie

    robin , dorzuć nieco do górnej granicy i bierz Futura 3. Mi się to wydaje dość rozsądnym wyborem z niższej półki cenowej

  6. #106
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Ja od lat kilku mam taki fajny klęczniko-taboret do kompa. cholernie dobrze sie siedzi, dupa ani plecy nie bolą nawet po kilku godzinach siedzenia
    To jest coś w tym rodzaju? http://allegro.pl/klekosiad-ergonomi...549176448.html Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  7. #107

    Domyślnie

    Nie wiem czy to w tym wątku było, ale wklejam dla niezdecydowanych:
    http://www.secnews.pl/2008/06/27/moj-aeron/
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    robin , dorzuć nieco do górnej granicy i bierz Futura 3. Mi się to wydaje dość rozsądnym wyborem z niższej półki cenowej
    Pisałem już jednemu koledze na temat użytkowania Futury 3 i napisze tu.
    Szczerze po roku użytkowania nie kupiłbym ponownie tego fotela. Jest wygodny ale:
    1) skrzypi bardzo ! przy odchylaniu sie
    2) oparcie nie wraca już do kąta prostego tylko zostaje w lekkim odchyleniu. Najprawdopodobniej odkształciło sie element oparcia pod wpływem cięzaru ciała.
    3) pękły plastikowe osłonki zaraz pod podłokietnikami najprawdopodobniej od ciężaru ciała spoczywającego na podłokietnikach.
    Siedzisko jest wciąż wygodne. Ogólnie jest średnio. Nie zmienie bo kosztowało mnie za dużo kasy. Trzeba z nim żyć
    Pozdro

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Pisałem już jednemu koledze na temat użytkowania Futury 3 i napisze tu.
    Szczerze po roku użytkowania nie kupiłbym ponownie tego fotela. Jest wygodny ale:
    1) skrzypi bardzo ! przy odchylaniu sie
    2) oparcie nie wraca już do kąta prostego tylko zostaje w lekkim odchyleniu. Najprawdopodobniej odkształciło sie element oparcia pod wpływem cięzaru ciała.
    3) pękły plastikowe osłonki zaraz pod podłokietnikami najprawdopodobniej od ciężaru ciała spoczywającego na podłokietnikach.
    Siedzisko jest wciąż wygodne. Ogólnie jest średnio. Nie zmienie bo kosztowało mnie za dużo kasy. Trzeba z nim żyć
    Pozdro
    Też mam ten fotel z rok i:
    1) nie skrzypi zupełnie
    2) oparcie wraca do tej samej pozycji jak po zakupie ... i nigdy nie był to kąt prosty
    3) też miałem pęknięty element pod jednym podłokietnikiem od nowości (ten srebrny), reklamowałem i przysłali nowy element (samemu wymieniłem) ... one pękają od za mocnego przykręcenia (za mocno skręcili w fabryce). Tak czy owak podłokietniki odkręciłem i schowałem do szafy bo mi przeszkadzały (tak jak w każdym innym fotelu).

  10. #110

    Domyślnie

    czy ktoś korzysta dłużej z takiego fotela - Fotel Premium SZ3. jeśli tak to proszę o info czy jest wygodny do dłuższej pracy itp...
    tylko NIKON

Strona 11 z 65 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •