Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Vinotti Furniture

    Witajcie. Wrzucam kilka zdjęć z ostatniej sesji w Toruniu. Zdjęcia zrealizowane dzięki uprzejmości sieci salonów meblowych Vinotti. Sugestywna krytyka mile widziana

    Modelka: Marta Tabaczka

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  2. #2

    Domyślnie

    IHMO troche mało furniture . I chyba lepiej gdyby ubiór i makijarz modelki dopasowany był do mebla/otoczenia tzn. trochę można by poprzebierać modelkę. Dla mnie odbiór samej modelki trochę mało glamurowy, szczególnie na tle innych Twoich zdjęć.

    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boghol Zobacz posta
    tzn. trochę można by poprzebierać modelkę.
    Pozdrawiam.
    to dobry pomysł

    Ja tam za bardzo się nie znam, ale na zdjęciu 1 i 3 jakoś mnie drażnią drobne śmieci i włosy przyczepione do nóg modelki ... poza tym jak dla mnie całkiem przyjemne.

    Pozdrawiam
    Darek
    ...więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być,
    tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było ... tylko aplauz i zaakceptowanie...

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar jungli
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Wolne Miasto Gdansk
    Posty
    136

    Domyślnie

    Za duzo modelki, za malo mebelkow, nie wykleli cie wlasciciele za antyreklame?

    pozdrawiam
    Member of ABCDEFG POLSKA.

  5. #5

    Domyślnie

    eee z właścicielem była umowa, że robimy sesje zdjęciową z modelką Widział moje wcześniejsze prace i wiedział na co się pisze Więc na moje oko czysta sytuacja To tak w woli wyjaśnienia, jak koledzy czują niedosyt w kwestii popatrzenia sobie szczegółowo na mebelki :P Zapraszam do salonu jakby co
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  6. #6

    Domyślnie

    Sorry, że odgrzebuje wątek, ale dopiero teraz uporałem się z backstage'em z tej sesji i chciałem się pochwalić. Może nie jest to realizacja pierwsza klasa, bez wizażystki itp, ale i tak warto pokazać. Film kręcony samodzielnie własną kamerą. Tak na pamiątkę.

    Zapraszam tutaj. Jakościowo pozostawia do życzenia, ale zależało mi na czasie przy renderowaniu pliku.
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  7. #7

    Domyślnie

    Też będę u nich focić tyle że w Łodzi.

    Jakie warunki postawili? Były jakieś problemy?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachu321 Zobacz posta
    Sorry, że odgrzebuje wątek, ale dopiero teraz uporałem się z backstage'em z tej sesji i chciałem się pochwalić. Może nie jest to realizacja pierwsza klasa, bez wizażystki itp, ale i tak warto pokazać. Film kręcony samodzielnie własną kamerą. Tak na pamiątkę.

    Zapraszam tutaj. Jakościowo pozostawia do życzenia, ale zależało mi na czasie przy renderowaniu pliku.
    Najlepsi są przechadzający się i łypiący z tyłu ludzie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aneko Zobacz posta
    Też będę u nich focić tyle że w Łodzi.

    Jakie warunki postawili? Były jakieś problemy?
    Jak jasno określisz zasady to nie powinno być żadnych przeciwwskazań do dobrego materiału na własny użytek. A jeszcze zrobią Ci reklamę bo wysyłają info o sesji do portali tematycznych
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  10. #10

    Domyślnie

    trzeba jedynie zrobic dobry material .
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •