Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Przy kawie...

  1. #1

    Domyślnie Przy kawie...

    ... a właściwe to piliśmy gorącą czekoladę, nie kawę

    Na zdjęciach Agata.


  2. #2

    Domyślnie

    ogólnie ładnie, kadry mi się widzą itp ale z obróbka trochę mi nie leży(nie lubię mocno wyciąganych zdjęć więc to kwestia gustu) skóra i lewe oko modelki na 2. Wolałbym jakby było bardziej naturalnie, wrzuć coś bez gładzi:P
    Zbędny

  3. #3

    Domyślnie

    Obróbka na + i kadry na +. Ogólnie mój klimat więc podoba mi się

  4. #4

    Domyślnie

    jest bez gładzi... ale jak teraz na te zdj patrzę to mi się nie podobają - mam problem z monitorem na którym pracuje, teraz oglądam to na innym i widzę, że jest kicha... nie tak jak sobie to wyobrażałem i widziałem.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    ładnie delikatnie
    ciekawe... już dwóm osobom się spodobało, a mnie się nie podoba :]

    tym bardziej - dzięki!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kabal Zobacz posta
    ciekawe... już dwóm osobom się spodobało...
    Trzem... mi też się podoba
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  8. #8

    Domyślnie

    No to jestem czwarty któremu obróbka i kadry bardzo się podobają

  9. #9

    Domyślnie

    ja sam mam jedynie lapka HP pavilion takze ekran nie rewelacyjny ale nie jest do konca kichowaty wiec moze to rzeczywiscie kwestia ustawien. Ale jak widac podoba sie takze mozesz byc zadowolony i nie kombinowac wrzuc cos wiecej jak masz
    Zbędny

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymonvader Zobacz posta
    ja sam mam jedynie lapka HP pavilion takze ekran nie rewelacyjny ale nie jest do konca kichowaty wiec moze to rzeczywiscie kwestia ustawien. Ale jak widac podoba sie takze mozesz byc zadowolony i nie kombinowac wrzuc cos wiecej jak masz
    nie nadmiar blura mi się nie podoba - Twój zarzut właściwe odrzuciłem, tym bardziej że blura nie używałem w tym przypadku w ogóle (nie wyciągałem też oczu).

    Natomiast dalej mi się te zdj nie do końca podobają - głównie ze względu na inne kolory i kontrasty niż zamierzone podczas obróbki... ale skoro innym się podobają - to może ja mam jakiś spaczony gust

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •