Close

Strona 80 z 101 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 1007
  1. #791

    Domyślnie

    To mój pierwszy post więc Witam wszystkich.
    Po powrocie z urlopu przyszedł czas aby odwiedzić serwis Nikona. Po przeczytaniu wielu opowieści związanych z poziomem obsługi klientów miałem dość duży niepokój ale co zrobić. Mój D7100 ( na gwarancji) dostał niestety strzał z wody morskiej i wizjer wyglądał jak wyglądał.... Pojechałem do serwisu gdzie przyjął mnie Pan, wziął do ręki aparat i zniknął na chwilę. Po powrocie stwierdził, że niestety body musi zostać gdyż czeka je poważna rozbiórka. Echhhh....Zapytałem o czas naprawy i usłyszałem standardowe 2 tygodnie. Wróciłem z kwaśną miną , zły na siebie, że dopuściłem nowy aparat do takiego stanu i .... pozostało czekać. Po czterech dniach dostałem powiadomienie ( stale śledziłem status naprawy online) , że mogę przyjechać po odbiór sprzętu. Po krótkiej rozmowie telefonicznej okazało się , że wizjer został wymieniony na nowy w ramach gwarancji i za moją prośbą body zostanie wysłane kurierem na koszt Nikona do mnie. Po dwóch dniach do drzwi zapukał kurier. Body wyglądało jak złożone w fabryce, wizjer nowy, wyczyszczone wszystkie bebechy, zero pyłków w wizjerze. Nawet śrubki nie posiadają śladów ingerencji. Jestem pod wrażeniem jakości obsługi zarówno mnie, klienta jak i samego sprzętu. Nie polecam odwiedzin ale jestem mile zaskoczony Pzdr

  2. #792

    Domyślnie

    Raz korzystałem z serwisu i było w porządku. Ze trzy razy pisałem do nich i odpowiadali szybko. Raz kupiłem część i też było sprawnie.

  3. #793

    Domyślnie

    No to może wreszcie idzie ku lepszemu
    Oby tak już zostało na zawsze
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  4. #794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robanto Zobacz posta
    Raz korzystałem z serwisu i było w porządku. Ze trzy razy pisałem do nich i odpowiadali szybko. Raz kupiłem część i też było sprawnie.
    raz kupowałem u nich, przez 3 tygodnie nie odpisywali na maile, potem łaskawie wysłali ale bez informacji o tym, że muszę zapłacić kurierowi, a zamówiłem do firmy i się sekretarka mocno zdziwiła
    cóż jednemu odpowiedzą szybko, innemu nie, jednemu wymienią na gwarancji element, innemu zepsują bardziej
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    cóż jednemu odpowiedzą szybko, innemu nie,
    Cóż, jeden umie rozmawiać, inny nie. Korzystałem z serwisu kilka razy, nigdy nie narzekałem. Ostatni raz - wymiana migawki w D600.
    Dostarczyłem osobiście, a po pięciu dniach dotarła do domu paczka z naprawionym aparatem.

  6. #796

    Domyślnie

    Zapomniałem dodać, że nie dołączyli książki gwarancyjnej i faktury. Wystarczył jeden telefon, było "przepraszamy" i następnego dnia miałem je na biurku.

  7. #797

    Domyślnie Opinie o serwisie Nikon Polska

    U mnie naprawa D4 trwała dwa miesiące przez NPS. Czekałem 11 dni na kosztorys bo technicy pojechali na Rajd Polski do Mikolajek. Potem czekałem z miesiąc na dostawę części. Pan obsługujący mnie pojechał na 2 tyg na urlop - tylko zgłaszał się autoresponder (rozumiem - każdy chce mieć urlop). Po powrocie Pana z urlopu dowiaduje się, że Pan serwisant jest chory i musi wrócić bo mają zasadę, że jeden zaczyna i kończy naprawę - Ok rozumiem. Po tygodniu dzwonię czy wyzdrowiał - tak wyzdrowiał i sprzęt będzie za dwa dni - napewno przed weekendem się wyrobią - zależy mi bo w sobotę zlecenie. Na drugi dzień telefon że jednak się nie wyrobią i wysyłają puszkę zastępczą - Ok myśle. W następnym tygodniu aparat wraca naprawiony lecz teraz to ja wyjechałem na 2tygodniowy urlop. Pan dzwoni z serwisu z pretensjami czemu puszki nie oddałem - mowię, że teraz ja byłem na urlopie, właśnie wróciłem i wysyłam. Dostałem zjeby, że tak się nie robi jak chcę być w NPS. Pewno Japończycy szybciej wymyślili ten aparat niż mi go naprawiono ale to szczegół - rozumiem wakacje, rajdy, choroby urlopy itp... szkoda tylko, że z drugiej strony brak zrozumienia po zapłacie faktury. Trochę więcej ludzkiej życzliwości i zrozumienia.

  8. #798

    Domyślnie

    Ja od 4 miesięcy próbuję kupić gumy do puchy i szkła w serwisie nikona. Też jestem w NPS. Powiem tak, takiego olewania klienta chyba nie ma nigdzie. Miesiąc bez odpowiedzi mailowej, potem jakiś kontakt i w momencie ustalania jakiś szczegółów ponowny brak kontaktu i tak to ciągnie się 4 miesiące.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  9. #799

    Domyślnie

    Witam.

    Wiele słyszałem złego o "żółtym serwisie". Niestety i mnie dopadła wątpliwa przyjemność kontaktu z tą instytucją.
    Mój D750 zaczął wykazywać błąd migawki więc wylądował w Warszawie w ramach akcji serwisowej.
    Po 3 tygodniach napisałem do serwisu zapytanie co się dzieje z aparatem.
    Oto jaką otrzymałem odpowiedź:

    W dniu 2016-10-10 o 14:44, service.pl@nikon.com pisze:
    > Dzień dobry,
    >
    > Jutro będziemy mogli potwierdzić dostępność i termin otrzymania części do modelu D750.
    >
    > Z poważaniem / Best Regards
    > Łukasz Słowiński
    > NIKON POLSKA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

    Powiem szczerze, że nie przyszłoby mi do głowy po trzech tygodniach tak odpowiadać klientowi.
    Czy wie ktoś z Was gdzie można złożyć skargę na działanie serwisu w Polsce?
    Szukam w sieci namiarów na centralę Nikona ale mi nie wychodzi.

    Powiem szczerze, że po 15'stu latach pracy na Nikonach mam już dość tej firmy.
    Strach kupować nowy sprzęt, strach cokolwiek wysyłać do serwisu.

    Pozdrawiam wszystkich.
    Marcin

  10. #800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aworm Zobacz posta
    Powiem szczerze, że po 15'stu latach pracy na Nikonach mam już dość tej firmy.
    Strach kupować nowy sprzęt, strach cokolwiek wysyłać do serwisu.

    Pozdrawiam wszystkich.
    Marcin
    Ile razy przez te 15 lat korzystałeś z serwisu Nikona? Z tego co piszesz to po raz pierwszy... Faktycznie strach kupować...

Strona 80 z 101 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •