Close

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 222

Wątek: Wizyta w NP

  1. #1

    Domyślnie Wizyta w NP

    Witam wszystkich. Piekny jesienny dzien, wyjaz za miasto to czysta przyjemnosc, choc Warszawa jak zawsze mocno zatloczona. Przy okazji zalatwiania waznych spraw oddalem aparat do serwisu, odczekalem kilka godzin i odebralem czysta, mam nadzieje sprawna wciaz matryce Na miejscu spotkalem kilka osob korzystajacych z serwisu i naszego forum. Wymienilismy poklony i poglady. Bylo milo.

    To na co wszyscy czekaja. Serwis. Nie zostalem uprawniony do jakiejkolwiek oficjalnej wypowiedzi w imieniu NP co jest rzecza dla wszystkich oczywista ale Konkluzja spotkania jest jasna i wynika z niej co nastepuje: Nikon Polska ma swiadomosc obecnej sytuacji i podejmie stosowne dzialania. Na ta chwile tyle ale wiem ze ta sprawa lezy tam wielu osobom na sercu. Wszystkie informacje beda przekazywane na biezaco ale juz nie za moim posrednictwem. Opinie ktorymi dziele sie z Wami sa moimi osobistymi obserwacjami i sugestimi.

    Jestem otwarty na rzeczowa dyskusje ale bardzo prosze o rzetelne i pozbawione stronniczosci podejscie do tematu. Ruszylismy wspolnie sprawe, nie zepsujmy tego co w tym wszystkim jest NAJWAZNIESZE, wzajemnego szacunku i rzetelnego podejscia z obu stron. Wspolnie naprawiajmy zamiast niszczyc. To moja konkluzja tej sprawy.

    Przejdzmy do spraw najwazniejszych, podejmujemy wraz z Akademia Nikona bardzo daleko zakrojone wspolne dzialania. Mysle ze z duza korzyscia dla wszystkich forumowiczow. Bardzo jestem z tego spotkania zadowolony. Pamietajmy ze serwis to tylko czesc naszych fotograficznych przyjemnosci i niech nam nie odbiera tego co w tym wszystkim jest najwazniejsze. Radosci fotografowania.

    Ps. Chce aby ten watek zastapil moja prosbe. Usunalem ja z cafe. Stala sie pozywka dla mniej lub bardziej niemerytorycznej dyskusji na pomniejszych portalach, a w koncu nie o to chodzi. Oczywiscie moja prosbe wciaz podtrzymuje, uwazajac ze sprawa zajelismy sie z wlasciwej strony.
    Ostatnio edytowane przez Joa ; 03-11-2009 o 00:59 Powód: lit.

  2. #2

    Domyślnie

    czyli nic sie nie zmieni...
    ale czego moglismy sie spodziewac.
    mimo wszysto dziekuje
    <-
    Strangelove

  3. #3

    Domyślnie

    No wlasnie, to jest podejscie. Nic sie nie zmieni, mimo iz napisalem ze podejma dzialania... Strangelove, podejma dzialania jest tu slowem kluczowym, drugim jest to: "Nie zostalem uprawniony do jakiejkolwiek oficjalnej wypowiedzi w imieniu NP".

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Wszystkie informacje beda przekazywane na biezaco ale juz nie za moim posrednictwem.
    Rozumiem że doczekamy się oficjalnego stanowiska NP??

  5. #5

    Domyślnie

    Gdzie? "Nie zostalem uprawniony do jakiejkolwiek oficjalnej wypowiedzi w imieniu NP co jest rzecza dla wszystkich czywista". Czytanie ze zrozumieniem, prosze...

  6. #6

    Domyślnie

    no i właśnie.
    jest jasno i czysto napisane - teraz tylko czekać na komunikaty od NP (zapewne na oficjalnej stronie).

    Piotr - zamknąć wątek i pozostawić jako informację, bo zaraz się posypią dziwne komentarze od ludzi czytających wyrywkowo i bez zrozumienia.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez strangelove Zobacz posta
    ...ale czego moglismy sie spodziewac...
    Np. drugiego serwisu gdzieś w Polsce

  8. #8

    Domyślnie

    Oczywiscie rozmiem, ale na tej calej fali pospolitego ruszenia spodziewalem sie moze jakis cudow.
    A tu na wszystko potrzeba czasu. z dnia na dzien sie nic nie zmieni.

    Jakos nie wyobrazam sobie, ze Nikon na swojej stronie publikuje jakies oswiadczenie w tej sprawie
    no chyba ze jest niesprawiedliwie oczerniany.

    ale trzymam kciuki!
    Ostatnio edytowane przez strangelove ; 03-11-2009 o 00:43
    <-
    Strangelove

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    no i właśnie.
    Piotr - zamknąć wątek i pozostawić jako informację, bo zaraz się posypią dziwne komentarze od ludzi czytających wyrywkowo i bez zrozumienia.
    zeby idea dalej zyla w naszej spolecznosci, taki watek powinien byc zawsze otwarty. Niech bedzie miejsce, gdzie sfrustrowani uzytkownicy w jednym watku moga wylac swoje zale.

    Zamkniecie tematu tylko wyciszy sprawe.
    <-
    Strangelove

  10. #10
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Rozumiem ze jakakolwiek odpowiedz i plan naprawczy w trybach maszyny korporacyjnej musi sie ulezec i przetrawic ale...Nikon Polska ma swiadomosc obecnej sytuacji i podejmie stosowne dzialania. Brzmi jakos tak enigmatycznie...wicie, rozumicie....szkoda ze trzeba bylo tyle nerwow napsuc i narobic rabanu zeby dotarlo do N to na co powinni zareagowac dawno temu...typowe pijarowskie zagranie...Czy mozemy liczyc na jakas merytoryczna wypowiedz osoby uprawnionej ze strony NP na tym forum?...Coz zobaczymy co dalej.

    ps. dziekuje P.Piotrowi za przekazanie informacji z wizyty
    Ostatnio edytowane przez conik ; 03-11-2009 o 00:48

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •