Close

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 127

Wątek: PIMP's Life

  1. #21

    Domyślnie

    Tak trzymać — do torunia to wyślij :>


    Koloratke mam - muszę Cię odwiedzić
    jeśli ktoś się w życiu nie urżnął znaczy, że zmarł przedwcześnie - House MD

  2. #22

    Domyślnie

    lans po maksie
    oby tak dalej
    pozdro
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

  3. #23

    Domyślnie

    Galu, miasto bylo grane, 3 razy nas prosili o zdjecia, jak nam sie zajzajer skonczyl i zmuszeni bylismy wyjsc w plener

    Po wiecej zapraszam na swoja Nasza Klase: http://nasza-klasa.pl/profile/1208844 albo facebooka: http://www.facebook.com/profile.php?...49&ref=profile

    Ostatnio edytowane przez DonMaliniacco ; 07-11-2009 o 23:42

  4. #24

    Domyślnie

    Zawsze mnie rozbrajały ubrania w panterkę , ale zeberka już pobiła wszystko
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  5. #25

    Domyślnie

    No to wrzuce cos przygotowanego z mysla do innego serwisu

    Trzy kolory... Kieslowski miał swoje a Malinowski ma swoje


  6. #26

    Domyślnie

    Tak to już jest, jak ktoś nie umie zrobić czegoś dobrego to robi coś kretyńskiego i to się też sprzedaje no nic na to nie poradzimy .
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Gorus Zobacz posta
    Tak to już jest, jak ktoś nie umie zrobić czegoś dobrego to robi coś kretyńskiego i to się też sprzedaje no nic na to nie poradzimy .
    W jakim sensie kretyńskiego? Fotograficznie te zdjęcia są przecież bez zarzutu. Dobra stylizacja, odpowiednie światło i gra modela. Poza tym komu autor miałby to sprzedać i po co mielibyśmy coś radzić. Przyznam się że nie rozumiem komentarza.

  8. #28

    Domyślnie

    a co tu rozumieć ?
    ot brak dystansu to i trza było coś nabaźgrać bezsensownego


    pozdrawiam nie "moherkowo"
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  9. #29

    Domyślnie

    Kilka wyjaśnień jeśli ktoś się przebiera za księdza, biskupa, lub papieża (bo takie przypadki też już były) ma tam jakieś kompleksy jego rzecz, ale jak ktoś do tego procederu używa krzyża to już mnie wkuża i obraża moje uczucia religijne, więc albo zupełnie nie wie co znaczy znak krzyża albo jest kretynem. Dla mnie bowiem jako dla osoby wierzącej krzyż to świętość. Jeśli chodzi o tego typu zdjęcia (chodzi o ustawienie i oświetlenie) to mój 12 letni syn też tak potrafi. Dla mnie te zdjęcia nie są ani nadzwyczajną sztuką ani tym bardziej żartem na co mógłby wskazywać temat działu. Dla mnie żart to coś co rozśmieszy wszystkich a nie obrazi (piszę o dobrym żarcie). Kończąc moje wyjaśnienie chciałbym tylko zwrócić uwagę że wypada nam się tylko cieszyć że żyjemy w kraju tak tolerancyjnej wiary bo gdybyśmy żyli w kraju muzułmańskim, buddyjskim itp autor tego "super śmiesznego żartu" zostałby zlinczowany. Jeśli obraziłem czyjeś uczucia to przepraszam.

    Córeczka budzi się o trzeciej w nocy i mówi:
    - Mamo, opowiedz mi bajkę.
    - Zaraz wróci tatuś i opowie nam obu...

    to dla mnie jest żart niestety nie fotograficzny. Proponuję zamknąć temat ponieważ to nie ten dział.
    Pozdrawiam również nie "moherkowo"
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  10. #30

    Domyślnie

    Szanowny Panie Piotrze...

    Zgadza sie... krzyż to świętość - od pradziejów... nie sięgajac najdalszych zakamarków historii, Ci co biegali z czarnymi krzyżami na pelerynkach, albo Ci, co to Kopernika i Galileusza skucyfikowali niemalże, że o takich Panach z Hiszpani, co na czerwono chodzili ubrani i mordowali w imie ich wiary nie wspomne... Oni niczyich uczuc nie obrażali... Walczyli w imie swego... Przecież wiara jest nieomylna...
    Nie bede drążył tematu, bo mi troche kałem podlatuje.

    Życzę dystansu do wszystkiego w życiu, wtedy nawet "Bog zapłać" nabiera kolorów

    Pozdrawiam serdecznie z najgłebszych czeluści piekieł, tańcząc lubieżnie wraz ze wszystkimi potępionymi w takt pieśni Michała Wiśniewskiego "Keine Grenzen"

    PS. chetnie podyskutuje na ten temat z Panem, Panie Piotrze

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •