Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neomarcel Zobacz posta
    Serwis się odezwał i po obejrzeniu NEFa zaprosił mnie na mapowanie..... Napisali że jeśli nie zgadzam się na mapowanie, mam prawo oddać aparat do sprzedawcy i żądać nowego korpusu........ale czy ten nowy nie będzie miał np 20 hotów to tego już nie wiedzą nawet najstarsi górale................. Dobrze że znajomy jeździ co tydz do Wa-wy......

    Niesmak pozostanie już do końca ......
    No nie wiem z tą wymiana. Nikon wyraźnie pisze w swoich papierach, ze pokazanie się pojedynczych H/D pixeli na matrycy lub LCD jest zjawiskiem normalnym.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #12

    Domyślnie

    NIKON SERWIS pisze:
    " Nie można określić ile gorących pikseli pokaże się z czasem użytkowania aparatu. Ilość gorących pikseli wzrasta wraz ze wzrostem czułości ISO bądź czasem naświetlania. Gorące/martwe piksele są mankamentem technologii matryc cyfrowych wszystkich producentów aparatów.
    Jeżeli chciałby Pan wymienić swój egzemplarz aparatu Nikon D300s, to musiałby Pan skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą".
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neomarcel Zobacz posta
    NIKON SERWIS pisze:
    Jeżeli chciałby Pan wymienić swój egzemplarz aparatu Nikon D300s, to musiałby Pan skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą".
    Co nie oznacza, że sprzedawca ma obowiązek wymienić aparat na nowy, no chyba, że był kupiony wysyłkowo i nie upłynęło jeszcze 10 dni.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  4. #14

    Domyślnie

    no to zonk....... ale i tak nie będę się kontaktował ze sklepem by wymienić korpus bo jeszcze trafie z deszczu pod rynnę
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  5. #15

    Domyślnie

    Powrócę jeszcze raz do tego wątku bo co niektórym użytkownikom D300s przyda się może na przyszłość....

    Serwis wykonał mi mapowanie matrycy - sam osobiście zawiozłem aparat - ALE.....

    pomimo iż hota na zdjęciach nie ma to na filmie w rozdzielczości 640 x 424 ten sam pixel ŚWIECI na niebiesko...

    Pracownik serwisu ponownie wziął aparat - przeprowadziliśmy kilka testów - na fotach hota nie ma ale na filmie jest zawsze........ Najlepsze jest to że nie był w stanie powiedzieć dlaczego i co z tym zrobić..............

    Aparatu nie zostawiłem w serwisie choćby z tego względu, że odnajduję w sieci coraz więcej złych opinii o jakości pracy polskiego serwisu...... poczekam i zobaczę co będzie dalej - koniec gwarancji przypada na 10.2010
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neomarcel Zobacz posta
    Niesmak pozostanie już do końca ......


    mogłeś kupić canona ........ [....]x2

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •