Close

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 320
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bth Zobacz posta
    Jeżeli serwis faktycznie weźmie sobie do serca uwagi, to strona umrze śmiercią naturalną.

    Chcialbym tego. Wtedy zabiore sie za inne serwisy, a w koncu w Polsce bedzie jak w bajce

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Chcialbym tego. Wtedy zabiore sie za inne serwisy, a w koncu w Polsce bedzie jak w bajce
    A na końcu końców przywalimy w parlament

  3. #23

    Domyślnie

    z tego co widziałem na tej stronie można wypisać pozytywne jak i negatywne opinie na temat serwisu nikona. Skoro większość jest negatywnych no to chyba nie wina fotografów. Ta strona bardzo szybko może sie stać "dobra reklamą", w pozytywnym apsekcje oczywiście.

    Ja bym podlinkował tą strone gdzie sie da! A odzew z samej "góry" (nie mowie o Adminie) jest wg mnie co najmniej dziwny.

  4. #24

    Domyślnie

    ja mysle ze ludzie po przeczytaniu opinii na tej stronie przestali wysylac sprzet na ul. Postepu i teraz chlopaki sie tam nudza
    albo co lepsze sprzet sie wystraszyl ze nie bedzie mial sie gdzie naprawiac i poprostu przestal sie psuc
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  5. #25
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    Oborniki Śląskie
    Posty
    76

    Domyślnie

    Do admina. Odnośnie prośby o usunięcie linków do strony polishnikonservice.com . Pokazał Pan jak wolność w wyrażaniu opini może być w piękny sposób ograniczona. Serwis naprawiał mi aparat 4 razy, na co dzień sprzedaję sprzęt foto i wiem coś o podejściu serwisu nikona do klientów. Świetna strona, dobrze że powstała, na innych forach na szczęście można linki bez problemu dodawać. Ciekawe jak ta sprawa zostanie "wkrótce" załatwiona, czekam z niecierpliwością na wieści!!!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lisekluk1 Zobacz posta
    Na innych forach na szczęście można linki bez problemu dodawać.
    Ale nikt Ci za linka banem tu nie groził. To była tylko prośba.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarkko Zobacz posta
    Ale nikt Ci za linka banem tu nie groził. To była tylko prośba.
    no, a znacie takie powiedzenie, miedzy mlotem a kowadlem?

  8. #28

    Domyślnie

    O jakim ograniczeniu wolności mówimy? Admin poprosił o usunięcie linków, poprosił i przedstawił co o tym sądzi Nikon Polska. Poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń i wtedy będzie można dyskutować co dalej.
    D750
    flickr

  9. #29

    Domyślnie

    , zwrocono uwage na problem, jednak linkowanie do portalu dzialajacego w jedna strone, bez poznania uzasadnienia drugiej, Nikon Polska uznalo za niewlasciwe i krzywdzace
    nie zwrócono uwagi na problem a jedynie na fakt, że powstała strona....Nikon Polska nie zajął oficjalnego stanowiska tylko niestety posługuje się szanowanym przez nas człowiekiem jakim jest admin a nas użytkowników ma tak naprawdę gdzieś... idąc dalej - co jest niewłaściwe i krzywdzące? a czy zachowanie serwisu w odniesieniu do problemów osób, które serwisowały swój sprzęt nie jest krzywdzące???

    Ponadto swietnie dzialajacy system NPS zostal rowniez opatrzony szkalujacymi wpisami, nie majacymi nic wspolnego z rzeczywistoscia. Osobiscie korzystam z NPS i wiem ze ta czesc serwisu jest nienaganna.
    niech serwis nikon nauczy się, że nie jest istotne czy jest to sprzęt za 1000zł czy za 30000zł - serwis powinien podchodzić do naprawy profesjonalnie w każdym przypadku (nie mówię tutaj o czasie, który z wiadomych przyczyn przy reporterce jest istotny)...
    Pozdrawiam
    Tomek

  10. #30

    Domyślnie

    Dobrze ktos zauwazyl, ze jesli strona szkaluje dobre imie Nikon Polska (czy tez serwisu Nikon Polska) to niech wystapia na droge sadowa z powodztwem cywilnym
    a wtedy okaze sie czy wpisy szkaluja czy nie

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •