Close

Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 320
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    gdzie mozna zapoznac sie z tekstem z ktorego pochodza cytaty?
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=119508

  2. #12

    Domyślnie

    dziekuje

  3. #13

    Domyślnie

    szkoda, ze Admin zamknal te wypowiedz...

  4. #14
    conik
    Gość

    Domyślnie

    szkoda...choc z drugiej strony nie ma sensu prowadzic jalowych dyskusji wobec okreslonego stanowiska....ja je rozumiem ale wcale sie z im nie musze zgadzac
    chcialbym jednak wiedziec co oznacza:

    "...Ode mnie napisze ze akcja ODNIOSLA SKUTEK..."

    Skoro Admin stawia sie w roli posrednika miedzy Nikon Polska a Forumowiczami prosilbym o zajecie stanowiska i napisanie co to za skutek.
    Ostatnio edytowane przez conik ; 29-10-2009 o 11:01

  5. #15

    Domyślnie

    Przecoież napisał, że" reszta wkrótce"
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yoora Zobacz posta
    Przecoież napisał, że" reszta wkrótce"

    juz raz to slyszalem... a Irlandii jak nie bylo tak nie ma...

  7. #17
    bth
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli "odniosła skutek", to znaczy że taki Nikon-watch (i można tu wstawić dowolną firmę produkującą elektronikę) jest potrzebny i powinien działać. Jeżeli serwis faktycznie weźmie sobie do serca uwagi, to strona umrze śmiercią naturalną.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Skoro Admin stawia sie w roli posrednika miedzy Nikon Polska a Forumowiczami prosilbym o zajecie stanowiska i napisanie co to za skutek.
    W ogóle bardzo się dziwię Panu Piotrowi, że to napisał, bardzo się dziwię. Nie było widać ani słychać, że wcześniej próbował coś w temacie pozytywnego dla userów sprzętu Nikona zdziałać, a teraz staje jakby w obronie serwisu uciemiężonego i nie słusznie szkalowanego przecież. Serwis się naprawi strona powoli przejdzie do historii jak kolega wyżej napisał.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 29-10-2009 o 11:14
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #19

    Domyślnie

    Od początku pomysłu powstania strony "antyserwisowej" byłem ZA i jestem nadal zgodny ze zdecydowaną większością tego forum.
    Niestety wygląda na to, że Piotr jest między młotem, a kowadłem...

  10. #20

    Domyślnie

    tutaj linki w stopkach pokasujecie , ale jak widziałem na innych forach ludzie mają adres wpisany w stopce więc strona będzie działała dalej no chyba że jak gdzieś ktoś pisał w którymś wątku bo jest ich kilka przyjadą koledzy w czarnych skórach do kolegi docxxx i delikatnie mu zaproponują skasowanie strony z serwera

Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •