Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Ile jest warty F 5

    Witam. zwracam się z pytaniem o pomoc w wycenie F 5 stan określam jako idealny jak nowy ( jedyny minus i to Duzy moim zdaniem jest to ze śmierdzi od papierosów właściciel trzymał go w pokoju gdzie palił ) zero zadrapań odkelejajacych gum przebieg około 50 rolek moje 20 może 25 . jest to ostatni model jaki wyszedł , brak pudelka i papierosów właściciela zona spaliła . Zastanawiam się nad sprzedaniem . Proszę o pomoc w wycenie. Pozdrawiam

  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brylek Zobacz posta
    Witam. zwracam się z pytaniem o pomoc w wycenie F 5 stan określam jako idealny jak nowy ( jedyny minus i to Duzy moim zdaniem jest to ze śmierdzi od papierosów właściciel trzymał go w pokoju gdzie palił ) zero zadrapań odkelejajacych gum przebieg około 50 rolek moje 20 może 25 . jest to ostatni model jaki wyszedł , brak pudelka i papierosów właściciela zona spaliła . Zastanawiam się nad sprzedaniem . Proszę o pomoc w wycenie. Pozdrawiam
    kto kogo spalił?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brylek Zobacz posta
    brak pudelka i papierosów właściciela zona spaliła.
    To jest F5n, wersja dla nerwowych fotografów, z papierośnicą na tylnej ściance?

    A tak na poważnie, to trudno chyba w ten sposób wycenić aparat. Pooglądaj zakończone aukcje na znanych serwisach, będziesz miał wyobrażenie ile ludzie są w stanie zapłacić za taki sprzęt.
    Ostatnio edytowane przez eRJot ; 29-10-2009 o 14:45
    Mam Full Frame. A co 36 zdjęć nową matrycę i kartę pamięci w jednym.

  4. #4

    Domyślnie

    i jak sie zastanowisz to odezwij sie na PW

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Boston Masaczjusets
    Posty
    29

    Domyślnie

    Ja swojego oddałbym za 1K, no może 1100, żeby mi serce nie pękło, jest w ładnym stanie, ale coś jest z silnikiem zwijającym film. Automat nie działa, niby wszyscy zwijamy ręcznie (automat wciąga końcówki, zużywa baterie itp.), ale może ktoś chciałby sobie zwinać automatem. :P
    Podobno to tylko coś z przewodem lub zębatką, ale nie oddawałem do serwisu. Telefoncznie wycenione na ok 100 PLN.

    Na All są od jakichś 1200 do 3500 za nowe.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bezetkace Zobacz posta
    Na All są od jakichś 1200 do 3500 za nowe.
    Wątpię czy nowe, lub choćby mało używane istnieją w naszej galaktyce

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Boston Masaczjusets
    Posty
    29

    Domyślnie

    Chciałem npisać "nowe", ale mi się odechciało. : ]
    Fakt, mają np. po 5 czy 25 rolek, ale błyszczą i leżały w pudle od dnia zakupu...
    Więc jak na 5-tkę z lat 90-tych to nowe.

  8. #8

    Domyślnie

    z ostatnich poszukiwań wynika iż jest to jeden z ostatnich modeli produkowanych przed F 6

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar grzesiok
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Kłodzko/Wrocław
    Posty
    49

    Domyślnie

    tak jak sobie obserwuję analogowe korpusy na alledrogo to f5 chodzi od 450(raz widziałem ze sie jakiś zajechany korpus na takiej kwocie skończył) do średniej 1200-1500 a niby nówiki są za 3-4 tysie ale jakoś chętnych brak

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •