Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie IHaaaa ! Sabinka 800 jest od dzisiaj moja :D

    Piękny sprzęcik. Biorę się za czytanie instrukcji i ładuję bateryjki mam nadzieję że po rozkminieniu będę mógł służyć pomocą tym którzy się zastanawiają (kupiona w krakowie w sklepie fotoplus na ul. studenckiej za 1369)

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    cieszymy się twoją radością
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  3. #3

    Domyślnie

    Nie ciesz sie , przeplaciles , ja swoja za 1350 kupilem

  4. #4

    Domyślnie

    A bateryjki jakie ? paluchy czy akku i jak zmieścić 5 w ładowarce na cztery :P

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CynowaKonefka Zobacz posta
    A bateryjki jakie ? paluchy czy akku i jak zmieścić 5 w ładowarce na cztery :P

    Pozdrawiam
    Wez sie najpierw za instrukcje.
    Ja w wolnej chwili czytam.

    Akku ? mam ladowarke na 4 sztuki i dwa komplety akku.
    Jesli chcesz dzialac na 5-ciu , zadne problem - 10 takich samych , ladujesz jeden komplet , pozniej drugi a pozniej przelaczasz ladowarke na tryb 2 i masz naladowane 2 komplety, 10 sztuk.

  6. #6

    Domyślnie

    Ładuje cztery akku potem drugie cztery akku potem dwa akku potem baterię do aparatu potem drugą baterie do aparatu...hehe...potem znowu cztery akku.... Przydały by sie takie reaktory jak z ghostbusters na plecy. :P

    Pozdrawiam

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Warszawa, Wawer
    Posty
    84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CynowaKonefka Zobacz posta
    Ładuje cztery akku potem drugie cztery akku potem dwa akku potem baterię do aparatu potem drugą baterie do aparatu...hehe...potem znowu cztery akku.... Przydały by sie takie reaktory jak z ghostbusters na plecy. :P
    A ja wole naładować 4 akku i trzymać awaryjnie cztery alkaliczne w torbie jakby mi sie wyczerpało. A pojemniczek na piątą mam w nosie czyli w szufladzie .

    Reaktory na plecy nazywają się SD-7 i SD-8A z tego co pamiętam - też mam od paru dni i już przeczytałem instrukcję.

  8. #8

    Domyślnie

    [edit]
    Ostatnio edytowane przez CynowaKonefka ; 18-10-2006 o 18:11 Powód: Opijając nowy nabytek nie należy się udzielac publicznie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •