Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Trafia mnie szlag! Grafika

    Moze ktos z Was poradzi co robic bo trace cierpliwosc. Walcze z grafika w moim kompie. Zarowno na XP jak i na 7-ce wciaz ten sam efekt. Grafika GF9800GT, wywala sie w trakcie pracy. Najczesciej taki obrazek jak ponizej. Stery najnowsze, na czystym systemie, przeznaczone dla W7. O co biega. Problem samej karty (fizycznie) czy nie wyrabia sie cos w systemie? Rozdzialka z jaka pracuje to 2560 ale karta ja obsluguje. Rzuccie na to okiem fachowcow.


  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Walcze z grafika w moim kompie. Zarowno na XP jak i na 7-ce wciaz ten sam efekt. Grafika GF9800GT, wywala sie w trakcie pracy.
    Nie przegrzewa Ci się? Sprawdź czy wiatrak się kręci - może się zatarł i nie pracuje poprawnie. Można też pokusić się o zmianę systemu chłodzącego, na jakiś bardziej wydajny. Może to tylko kwestia braku odpowiedniej cyrkulacji powietrza?

  3. #3

    Domyślnie

    artefakty, nie jest dobrze.
    czy "efekt" ten występuje zaraz po wgraniu systemu, czy dopiero po jakimś czasie?
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    237

    Domyślnie

    wszystkie zasilania do karty podpięte?

    może jakaś linia zasilania nie wydajna (nie działa), trzeba sprawdzić w sandrze, no i ogólna temp - speedfanem.

  5. #5

    Domyślnie

    Wiatrak chula jak szalony, plyta karty, w tym mocowanie procesora lekko cieple. Komputer zarowno otwarty jak i zamkniety daje ten sam efekt. Zasilanie podpiete prawidlowo. Juz dwa, trzy razy zniknal obraz na kilka sekund, po czym winda wyswietlila info o wstrzymaniu nsystemu z uwagi na niestebilna prace karty graficznej (jakis blad kernel sie wyswietlil). Efekt pojawia sie niezaleznie czy zaraz po odpaleniu, czy pozniej. Po przeinstalowaniu steownikow na dluzej jest lepiej, po jakims czasie znowu zonk

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Wiatrak chula jak szalony(...)
    Hmmm...

    Tak na poważnie, to na 99,99% grafika do wymiany. Najlepiej podstaw inną, a tą daj do sprawdzenia w innym kompie.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    237

    Domyślnie

    nie pozostaje nic innego niż sprawdzić kartę na innym kompie.
    powinno się wyjaśnić - gdzie leży przyczyna (karta czy jednak coś na płycie)....

    a napięcia na liniach zasilacza bym jednak sprawdził programem (chociaż winne mogą być napięcia lokalne, stabilizowane, jakieś kondy, zimne luty...., mikrozwarcia powstające "same z siebie" w "znanych sobie" warunkach)

  8. #8

    Domyślnie

    Piotrze, finał pewnie będzie i tak taki, że pozostanie Ci wymiana grafiki. No i wielce prawdopodobne, że na innym kompie ta stara będzie hulała jak ta lala.

  9. #9

    Domyślnie czarno widzę

    Ostatnio składałem teściowej komputer do internetu.
    Zewnętrzne objawy problemów z kartą graficzną takie same jak na Twoich zrzutach ekranowych.
    Wszystko na gołych systemach W2000 i XP profesional najnowsze stery DirectX i co tam jeszcze
    Karta poszła do reklamacji i została wymieniona na nową
    myślę co piszę

  10. #10

    Domyślnie

    Pada karta a dokładniej pamięci (przegrzały się), jak masz gwarancję to do naprawy, jak już po gwarancji to zależy gdzie kupowałeś, ja ostatnio załatwiłem mojemu klientowi naprawę gwarancyjną grafiki po upływie prawie dwóch lat po gwarancji. Kartę naprawili za darmo (gigabyte).
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •