Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Poniewaz nikt sie nie chwali - warsztaty, straty.

    Otoz podczas warsztatow zginal Ani dekiel przedni od 50-tki. Prosze znalazce lub kogos kto przez omylke wrzucil go w torbe o zwrot do mnie (pozyczylem Ani swoj dekiel). W siedzibie zostal czyjs czarny szalik. Jest juz cieplej, ale mimo wszystko nie chcialbym go przechowywac w SUN do kolejnego sezonu zimowego. Acha, ktos rowniez przez omylke zabral plyte z ramkami do PS'a. Plyta rowniez nalezala do Ani. Prosze sie kontaktowac na priv'a w tej sprawie. Informuje rowniez ze pozostawione w siedzibie paczki, batoniki i inne smakolyki, pozytkuje wlasnie przez konsumpcje, chyba ze ktos bedzie mial cos przeciwko. Wowczas przechowam do nastepnych warsztatow

  2. #2

    Domyślnie

    yyyy ja wiem czyj jest czarny szalik - Wasia zostawił
    a co do dekielka od 50tki - to nie wiem ja używałem tego obiektywu, więc sprawdzę w swojej torbie...
    boli mnie kolano czasem

  3. #3

    Domyślnie

    Goldi, dekielek juz sie znalazl. Wlasciciel szalika rowniez. Mam nadzieje ze wasia nie zmarzl po drodze

  4. #4

    Domyślnie

    ale widzisz - szybki byłem - odpowiadam na prośbę - i powiem szczerze że byłem prawie pewien że to ja zakosiłem @ni ten dekielek
    boli mnie kolano czasem

  5. #5

    Domyślnie

    cóż - byłem pierwszy który coś napisał o warsztatach - bo już w sobotę późnym wieczorem.
    Niestety "zwis" forum spowodował, że mimo iż post był i juz na forum kilkadziesiąt minut,
    a nawet paręnaście osób go przeczytało - zniknął po restarcie. Nie będę się powtarzał - bo było długawe.
    Ale mimo, że byłem tylko chwile w piątek i sobotę - stwierdzam ze SUN tworzą równi ludzie.
    Dodam, że liczę na piękne fotki @ni, taniego D2X od Hesji a i coś Sailor wspominał o Agencji Towarzyskiej ?
    Musiałem uciekać, bo wypadło mi zastępstwo kolegi na antenie - nie lubię tego - bo nie czuje
    wtedy bluesa - ale dziś mam swoją noc - kto z SUN’owcow czuje bluesa zapraszam po północy
    i dziś i ZAWSZE z poniedziałku na wtorek o 00.05 na www.radio.kielce.com.pl.
    Klikacie „słuchaj na zywo” i musicie mieć WinAmpa. Pamiętajcie, fotografia i muzyka łączy

  6. #6

    Domyślnie

    niestety nie miałem okazji poznać, choć wydawało mi się że Cię widziałem... następnym razem nadrobię zaległości, pozdrawiam
    boli mnie kolano czasem

  7. #7

    Domyślnie

    Goldie Goldie... hmmm co mi to mowi?? Chyba znam tego czlowieka ale czy moze mi ktos przypomniec gdzie moglismy sie spotkac??

    Ciesze sie ze poznalem kilkoro z was osobiscie!
    reszta to juz przyjaciele przeca!
    wreszcie Zbinek i Krzysztof Jot (ktoremu moglem podziekowac za pomoc w wyborze D70)

    warsztaty minely i bylo naprawde niezle!!
    wydaje mi sie porownujac z poprzednimi ze byl oduzo wiecej focenia
    dlatego licze na spora dawke pieknych zdjec!!

    zabieram sie za obrobke swoich...
    tu pieknych nie bedzie
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Rowniez dziekuje wszystkim za spotkanie i oczywiscie Piotrkowi za organizacje imprezy . Nie bede oryginalny - bylo wspaniale . Najwazniejsze dla mnie to oczywiscie spotkanie z Wami , poza tym targi i zabawa w studio (chociaz nie udalo mi sie dopchać do modelek , za to zrobilem mala sesje Goldiemu , wyniki niebawem)
    Jeszcze raz dzieki

    PS salik , rzeczywiscie moze byc moj , ale idzie wiosna ... odbiore mam nadzieje niebawem.
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    otwock k/warszawy
    Posty
    132

    Domyślnie

    byly tez awarie moja kamera - wiec mam tylko kilka minut z targow - lampa, usb, forum, opony
    nieszczescia parami chodza.... do nas chyba kilka takich par wpadlo

    ale i tak jestem baaaardzo zadowolony - coby nie bylo popracowalem nad soba i zrobilem postepy - w takiej dziwnej odmianie umiejetnosci fotograficznej mianowicie: smialosc do ludzi (tak tak pomalutku sie przelamuje i zaczne coraz wiecej focic...)
    pozdrowienia dla wszystkich za usmiechy i zyczliwosc...
    N.I.K.O.N.: Networked Intelligent Killing and Observation Neohuman
    |D70| |Nikkor 50mm| |Nikkor 35-80mm| |Sigma 28-300mm| |SanDisk 512MB|

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja
    Goldie Goldie... hmmm co mi to mowi?? Chyba znam tego czlowieka ale czy moze mi ktos przypomniec gdzie moglismy sie spotkac??
    raczej nie wiem, nie przypominam sobie Pana, jakieś znaki szczególne ???
    boli mnie kolano czasem

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •