Close

Strona 1015 z 1058 PierwszyPierwszy ... 155159159651005101310141015101610171025 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 141 do 10 150 z 10571
  1. #10141

    Domyślnie

    Wcale się nie dziwię
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  2. #10142

    Domyślnie

    A ja z drugiej strony bieguna zegarkowego...

    Czas na nowego mechanika nadchodzi, czas na elektronikę przemija. Po 2 latach, kiedy w pracy nie było lepszego i mniej inwazyjnego sposobu na klikanie z żoną, która była sama w domu, najpierw w ciąży, potem z małą, potem po prawie roku "uczenia" dziecka godzin z Myszką Miki... pora się niedługo rozstać... Taka mała rzecz, a czasem niezastąpiona... Wiele wspomnień, mówię zupełnie szczerze.

    Pozdrawiam, Kuba

  3. #10143

    Domyślnie

    Masz rację ale jak sam wiesz bardziej przywiązujemy się do mechaników i precjozów niż chwilowych elektronicznych gadżetów których życie liczone jest jak żywot muszki owocówki i coś w tym jest. Ta wartość mierzalna lub sentymentalna.
    Nikon i podróże ...


  4. #10144

    Domyślnie

    Jasne... Jak pisałem, czas na klasykę. Natomiast refleksja pozostaje - coś czego 5 lat temu pewnie nigdy bym nie kupił, zostało ze mną na ponad 3 lata
    Pozdrawiam, Kuba

  5. #10145

    Domyślnie

    Smacznego

    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  6. #10146

    Domyślnie

    Wzbraniałem się przed nim rękami i nogami ze względu na jego dużą popularność mimo że mi się od dawna podobał. Niby nic wyjątkowego, ale jego urok tkwi w jego prostocie. Chodzą słuchy że kończą z produkcją, ile w tym prawdy nie wiem. Ale bałem się że jak zniknie z rynku to będę potem cholernie żałował że go nie kupiłem. I mogę tylko potwierdzić - piękny jest, warto było.
    IMG_7622.JPG
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  7. #10147

    Domyślnie

    Gratulacje, rzeczywiście fajny. Na pewno w rzeczywstości prezentuje się jeszcze lepiej.

  8. #10148

    Domyślnie

    Te słuchy już dawno stały się faktem.
    To jest normalny porządny czasomierz, a nie jakieś plastikowe popierdółki z myszką miki na ekranie
    Ten Presage powyżej też piękny.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #10149

    Domyślnie

    IMG_3700.jpg

    Leżała popierdółka kilka lat w szufladzie, aż zatęskniłem do niego...
    D800

  10. #10150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez otwieracz Zobacz posta
    Wzbraniałem się przed nim rękami i nogami ze względu na jego dużą popularność mimo że mi się od dawna podobał. Niby nic wyjątkowego, ale jego urok tkwi w jego prostocie. Chodzą słuchy że kończą z produkcją, ile w tym prawdy nie wiem. Ale bałem się że jak zniknie
    Bardzo wdzięczny tani zegarek. Żal się z takim rozstawać jakby co.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1015 z 1058 PierwszyPierwszy ... 155159159651005101310141015101610171025 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •