Close

Strona 53 z 1058 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 10571
  1. #521

    Domyślnie

    Krzysiek, czasami jednak warto posłuchać kolegów z China-Watches, co?

    To ja tez trzy:




    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  2. #522

    Domyślnie

    A ja dziś dwa na zmiane :


    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  3. #523
    Oszczędny w słowach Awatar JacKill
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Okolice Kielc
    Posty
    177

    Domyślnie

    A ja Aviatora:


  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner Zobacz posta
    Krzysiek, czasami jednak warto posłuchać kolegów z China-Watches, co?
    no powiem więcej - bez China-Watches nigdy w życiu bym nie usłyszał o takiej marce i zegarku. I nigdy bym nie kupił bez feorum i tekstach i zdjeciach.
    A cokolwiek by o Parnisie nie powiedzieć, to ten model... no kurcze, ja jestem perfekcjonista, ale tu nie ma nic co wskazywałoby na made-china. Koperta piękna, stal 316L, polerka jak lustro, cyferblat - majstersztyk - lakierowany na biały mat, indeksy (cyfry) każda na bolcach, otwory w tarczy i wklejane, wskazówki pięknie wycięte i pomalowane. Mechanizm całkiem ok - wyjęty z paczki, pierwsza doba +12s, bez jakichkolwiek regulacji... - niezwykle udany model.

  5. #525

    Domyślnie

    Ja jeszcze żadnego "chinola" nie kupiłem, ale coś mi się zdaje, że kiedyś pęknę i jakiegoś sobie sprawię Wujek Spinner takie fotki mi tu czasem tych sprzętów podstawia, że powinni go zatrudnić w dziale marketingu
    | mnóstwo przeszkadzajek |

  6. #526

    Domyślnie

    Swego czasu pracowałam w salonie W.KRUK.. polecam bedąc w Poznaniu zajrzeć na rynku na tzw. Salon W.KRUK Paderek na I piętrze mają ładne okazy zegarkowe Ogólnie całe piętro zegarkowe

  7. #527

    Domyślnie

    Jako, że dzis sobota to Wojciech walczył z drewnem, śniegiem i zamieciami z twardzielem w technologii Duratect na łapie :


    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  8. #528

    Domyślnie

    Wiem, że kwarce to nie zegarki i w ogóle są do dupy, ale mimo wszystko oba poniższe modele wpadły mi w oko. Są stosunkowo niedrogie (poniżej 800 PLN), a mimo to mają to coś.


    Co o nich sądzicie ? Może ktoś ma i podzieli się wrażeniami. Szczególnie zainteresował mnie Vostok.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  9. #529

    Domyślnie

    Vostok (hm,czemu już nie Boctok?) bardziej mi się podoba.
    Na zegarkach się nie znam, kupiłbym ten ładniejszy, kwarc powinien być dokładniejszy.

  10. #530

    Domyślnie

    Certina fantastyczna.

Strona 53 z 1058 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •