Close

Strona 505 z 1058 PierwszyPierwszy ... 54054554955035045055065075155556051005 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 041 do 5 050 z 10571
  1. #5041

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    Zamiast Certiny polecam Tissota: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/68...-koperta-krab/
    Przepiękny, na ręce wygląda super, zwłaszcza do garniaka.
    Dziękuję za info! Bardzo ładny, elegancki zegarek, do tego automat, jednak dla mnie to opcja jako drugi zegarek, taki na bardziej oficjalne okazje. Niemniej jednak dziękuję
    Równi i równiejsi!

  2. #5042

    Domyślnie

    Na łososiu

    pozdrawiam, Wojtek

  3. #5043

  4. #5044

    Domyślnie

    Ponieważ zapukał kurier z Tamronem Macro do mych drzwi, będzie teraz wszystko to samo, co zawsze, tylko bardziej w macro


  5. #5045

    Domyślnie

    U mnie dziś szaro, buro, to i zegarek dopasowany



    pozdrawiam, Wojtek

  6. #5046

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    paski pattiniego moga z tym smialo konkurowac i jakoscia i cena
    Popieram. Właśnie doszedł mój paseczek od Pattiniego i może nie mam wielkiego doświadczenia w paskach ale jakość wykonania, dbałość o szczegóły, przeszycia to dla mnie rewelacja za bardzo dobre pieniądze. Kontakt z tą firmą to również prawdziwa przyjemność.
    Naprawdę polecam !!
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #5047

    Domyślnie

    Krzysztof wypolerowałeś sam ten bezel, czy taki był ?



    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    stawiam na niebieski



    oj, ładne to... takie czyste i proste w formie...

    A ja w ramach ćwiczeń fizycznych przed TV, po kilkudziesięciu minutach mozolnej pracy rąk i "magicznej ściereczki" zmieniłem nieco look ostatniego nabytku, z surowego zimnego nurka na coś bardziej wytrawnego, zamieniając szczotkowaną stal w elegancką lustrzana polerkę ( na bezelu).
    I teraz wygląda tak:




    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #5048

    Domyślnie

    robin a czytasz chociaż to , co cytujesz czy tylko zdjęcia oglądasz?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #5049

    Domyślnie

    Czytuje, czytuje bo i na innym forum czytałem, tylko upewnić się chciałem bo zadanie trudne do wykonania tak precyzyjnie ręcznie wypolerować bezel nie zaczepiając szmatką o kopertę. Stąd moje podchwytliwe pytanie do Krzysztofa, czy może aby ...
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #5050

    Domyślnie

    sam, i sam bezel
    akurat ma taki kształt że można bez problemu to zrobić, aczkolwiek na wszelki wypadek poleciałem szkiełko i kopertę dookoła taśmą. Jakieś trzy godzinki przed TV i efekt jak widać . Lustro. Ale czyściłem inne koperty i szkła nie zabazpieczałem i jest ok. Tu składałem że musi być lustro sporo ryoboty więc bałem się, że szkło może czasem ulec lekkiemu zarysowaniu .

Strona 505 z 1058 PierwszyPierwszy ... 54054554955035045055065075155556051005 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •