Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie foto sprzętu do allegro

    Witam
    Napiszcie mi prosze czego potrzebuje do fotografowania sprzetu koputerowego. Chciała bym zeby to były bardziej "profesionalne" zdjecia z jednolitym tłem i porządnym oswietleniem. Chciała bym te zdjecia robic w domu mam troszke miejsca na mini studio. Napiszcie mi prosze przykłady lamp czy to ma byc softbox czy parasol czy cos innego i jake tło jest odpowiednie do fotografowania monitorów i innych sprzetów komp. i gdzie najlepiej umiescic oswietlenie (nad przedmiotem czy z boku) Dodam, ze nie stac mnie na jakies mega drogie sprzety studyjne. Prosze o pomoc. aaa i jeszcze sprzet który posiadam to Nikon D50 i obiektywy nikkor 18-70mm oraz tamron sp af di 90mm 1:2.8 macro.
    Pozdrawiam Natalia
    nie ilość ale jakość sie liczy...

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    A ten sprzęt komputerowy to mają być np. monitory czy np. moduły pamięci? Bo do tych rzeczy potrzebne są różne przyrządy fotograficzne.

  4. #4

    Domyślnie

    głównie monitory i obudowy ale forografowanie wnetrza kompa tez sie zdaza
    nie ilość ale jakość sie liczy...

  5. #5

    Domyślnie

    A moze namiot bezcieniowy?
    http://allegro.pl/listing/search.php...ot+bezcieniowy
    Tylko czy nadaje sie do sprzetu komputerowego i jaka wielkosc?
    nie ilość ale jakość sie liczy...

  6. #6

    Domyślnie

    Na początek kup literatury (tej o fotgrafiii).
    Waldo 2008
    D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.

  7. #7

    Domyślnie

    Namiot bezcieniowy to myśl w dobrym kierunku. Ale w przypadku monitorów i obudów musi być duży - w granicach 90-120 cm. Do tego oświetlenie, najlepiej stałe, takie jak to: http://www.interfitphotographic.com/...ng%20index.htm (Continous Lighting). Niekoniecznie od Interfit, da się kupić jakieś tańsze chińskie światełka. W namiocie można podwieszać różne tła.

  8. #8

    Domyślnie

    A jakiej mocy musi byc oswietlenie do tak duzego namiotu?
    nie ilość ale jakość sie liczy...

  9. #9

    Domyślnie

    Taki zestaw dwóch lampek, jak ten z Interfit Cool Lite lub Super Cool Lite zapewnia (teoretycznie) około 1000 W maximum i powinien w zupełności wystarczyć.

  10. #10

    Domyślnie

    A jaka moc te zarowki bo sa 30 w i 85 w
    nie ilość ale jakość sie liczy...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •