Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    skóra
    Gość

    Domyślnie Pongo pymaeus :)

    Zdjęcie przedstawia matkę z młodym. Są to dzikie orangutany żyjące na terenie rezerwatu Semmengoh w malezyjskiej części Borneo.

  2. #2

    Domyślnie

    fajna grzywka ...mz cos jak by wb niebardzo...

  3. #3

    Domyślnie

    Ciasno, nie widać maleństwa i przeszkadza dół. No ale sam temat zasługuje na uwagę zwłaszcza fotografowany w naturalnym środowisku.
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  4. #4
    skóra
    Gość

    Domyślnie Orangutan

    Poniżej dominujący samiec. Piękny i wielki.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kujawsko-Pomorskie
    Posty
    130

    Domyślnie

    Wielki to on może i jest, że dominujący to też jakby w oczach widać, ale jeśli chodzi o piękny, to wolę mamuśkę

    A zdjęcie lepsze moim zdaniem niż jeden, chociaż gdyby więcej dookoła z naciskiem na lewo/prawo/dół... Sytuacyjnie obydwa fajne, ale gdyby na to położyć większy nacisk, to stawiam na jedynkę.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak sie podchodzi do orangutanow? Te na zdjeciach zyja zupelnie swobodnie?
    Zrobiles mi smaka na Borneo

  7. #7
    skóra
    Gość

    Domyślnie Orangutan

    Cytat Zamieszczone przez Bolleque Zobacz posta
    Jak sie podchodzi do orangutanow? Te na zdjeciach zyja zupelnie swobodnie?
    Zrobiles mi smaka na Borneo
    cześć,
    w zasadzie to one podchodzą
    w tym rezerwacie akurat (Semmengoh) jest grupa ludzi, która z urzędu "opiekuje" się orangutanami. Specjalinie dla garstki tzw. turystów, urządza się ich karmienie. Wygląda to mniej więcej tak, że dziko żyjące małpy zwabione podanymi na tacy owocami przychodzą na 15 minut, jedzą i wracają do lasu czasem bywa jednak, że nie przychodzą i nie można ich zobaczyć. Nam udało się dopiero za drugim razem...

  8. #8

    Domyślnie

    jakoś tak ciasno , nie uwazasz?
    Nollaig Shona agus Athbhliain faoi mhaise daoibh

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •