Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: NEC i problem

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    jakieś 1.5 miesiąca temu (ten 2190UXi którego "na dotację" brałem) do którego za nic nie dało się wgrać profilu bo go spectraview nie widział - instalowałem nawet poprzednie wersje itp. i nic.. tyle że był podłączony kablem VGA-VGA.. zmieniłem kabel na ten który był z monitorem (VGA-DVI) i poszło od razu..
    Tak pamiętam, złożyłem to raczej na kartę, ale koncepcja wejścia w monitorze jest warta sprawdzenia.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Tak pamiętam, złożyłem to raczej na kartę, ale koncepcja wejścia w monitorze jest warta sprawdzenia.
    tylko że karty nie zmieniałem bo cały czas to był laptop z wyjściem D - SUB, wyjście to samo, zmieniło się tylko to że w monitorze zamiast w dsub wpiąłem w DVI tym przewodem który był w komplecie i zaczęło działać.. skoro koledze ruszyło to chyba coś na rzeczy jest..
    Czerwony agent : 5DmkII|5DmkI|16-35f2.8L|C24f1.4L|C35f1.4L|C85f1.2L|C135f2L|580ExII

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    tylko że karty nie zmieniałem bo cały czas to był laptop z wyjściem D - SUB, wyjście to samo, zmieniło się tylko to że w monitorze zamiast w dsub wpiąłem w DVI tym przewodem który był w komplecie i zaczęło działać.. skoro koledze ruszyło to chyba coś na rzeczy jest..
    Sprawdzone. Komunikacja DDC/CI między kartą a monitorem NEC serii 90 zachodzi tak samo sprawnie na DSUB i DVI. Winę zatem za nie wykrywanie monitora na jednym ze złącz ponosi ewidentnie karta graficzna.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #14

    Domyślnie

    No i trafiło na mnie. Do dnia dzisiejszego,od zmiany monitora działało. Dziś przywróciłem system z backupu i blade cztery litery. Nie mogę postawić SV, bo nie rozpoznaje monitora Od początku kom-monitor połączony kablem DVI, nic sprzętowo się nie zmieniło, a nie biega. Ma ktoś jakiegoś pomysła?
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #15

    Domyślnie

    Proponuję zmienić sterownik karty graficznej.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •