Close

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 169
  1. #61

    Domyślnie

    tamron na każdej ogniskowej jest mega ostry szczerze to zapomniałem o innych przysłonach tylko f2,8
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  2. #62

    Domyślnie

    a nie wiesz jak współpraca z telekonwerterem ? czytałem że chyba tylko z Kenko bo Sigma TC 1.4 odpada ...
    Nikon i podróże ...


  3. #63

    Domyślnie

    oj wydaje mi się ,że nie będzie dobrze ale nie wiem , nie próbowałem tylko domysły
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  4. #64

    Domyślnie

    kupowałeś rozumiem jako nowy w sklepie czy wysyłkowo ? sorki że tyle pytań, ale kasa piechotą nie chodzi
    Nikon i podróże ...


  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    kupowałeś rozumiem jako nowy w sklepie czy wysyłkowo ? sorki że tyle pytań, ale kasa piechotą nie chodzi
    nie nie w ciemno kupowałem uzywkę ale w b dobrym stanie
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  6. #66

    Domyślnie

    Kurcze ja się zastanawiam czy nie zmienić mojej 180-tki właśnie na zooma, bo na razie mam wielką dziurę od 50-tki, a z tego co czytałem Tamron w sumie jest dość podobny obrazowo do Nikkora.
    A7RII/24/35/85

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez snakemaycry Zobacz posta
    Kurcze ja się zastanawiam czy nie zmienić mojej 180-tki właśnie na zooma, bo na razie mam wielką dziurę od 50-tki, a z tego co czytałem Tamron w sumie jest dość podobny obrazowo do Nikkora.
    na pewno bardziej uniwersalny i bardzo ostry , nie twierdzę ,że 180 nie jest ale Tamron jest świetny pod tym względem , AF tylko wolny i głośny co nieraz denerwuje
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  8. #68

    Domyślnie

    Może pytałem może nie, jak wychodzi porównanie głośności i szybkości AF Sigma 70-300 APO kontra ten Tamron ? Sigma wolna jak ślimak i mordą kręci.... nie chce mi się wierzyć że Tamron tak sam...
    Nikon i podróże ...


  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Może pytałem może nie, jak wychodzi porównanie głośności i szybkości AF Sigma 70-300 APO kontra ten Tamron ? Sigma wolna jak ślimak i mordą kręci.... nie chce mi się wierzyć że Tamron tak sam...
    porównania niestety nie mam
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    a nie wiesz jak współpraca z telekonwerterem ? czytałem że chyba tylko z Kenko bo Sigma TC 1.4 odpada ...
    skąd ta informacja, że konwerter Sigmy odpada?

    Z testu optycznych:

    "... Co więcej, ze wszystkich szkieł klasy 70-200 mm f/2.8, Tamron najlepiej współpracuje z konwerterem (w sensie rozdzielczości obrazu). Jest to tym bardziej imponujące, że użyliśmy konwertera Sigmy. Tym większy wstyd dla Sigmy, że Tamron z TC Sigmy wypada o niebo lepiej niż sama Sigma ze swoim własnym konwerterem. "
    400D -> 60D -> D300s -> D50 -> D600

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •