Close

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 169
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Ja wlasnie tez chciałem kupić tego Tamrona i z tego co wyczytałem najlepiej kupić u Kolegi "Cichy" znany tu na forum i na "C"onkurencyjnym forum :d
    Co za różnica gdzie się kupi. Selekcja u niego to jedynie pod względem ostrości. Każda puszka jest inna i co Ci da ta selekcja? Kupować najtaniej z gwarancją polską i tyle. Szkło godne polecenia. Myślę że pod względem optyki jest rewelacja. Miałem rok czasu i byłem zadowolony. Gdybym nie przeszedł na stałki miał bym go jeszcze. Nie wysyłałem do serwisu bo było wszystko cacy. Sprzedałem na forum i z tego co mi wiadomo kolejny user jest mega zadowolony również bez kalibracji. O Af już było tyle że ja już go nie przyspieszę ani nie zwolnię

  2. #22

    Domyślnie

    okej rozumiem darko to sie jakoś możemy ustawić w gdyni, jakby co to pisz PW

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eight8s Zobacz posta
    okej rozumiem darko to sie jakoś możemy ustawić w gdyni, jakby co to pisz PW
    ale nie bijcie się !!!
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    ale nie bijcie się !!!
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    ale nie bijcie się !!!
    qooba coś ty, w gdyni sami pacyfiści

  6. #26

    Domyślnie

    Tamron jest wolny naprawde w sklepie gdzie pracuje jest i Tamron pożyczyłem go kiedyś jest ostry i ładnie prcuje tylko że troche długo

  7. #27

    Domyślnie

    Czy ktokolwiek używał Tamrona 70-200 z telekonwerterem? Interesuje mnie jest współpraca z Kenko, zarówno x1.4 jak i x2 - sample mile widziane Z góry dzięki
    JASNO, OSTRO, TANIO - wybierz dwa, ale nie możesz mieć trzech. Chyba że w analogu

    Nowy Nikon, nienowy Seagull, stara Mamiya.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nazgul Zobacz posta
    Czy ktokolwiek używał Tamrona 70-200 z telekonwerterem? Interesuje mnie jest współpraca z Kenko, zarówno x1.4 jak i x2 - sample mile widziane Z góry dzięki
    Też mnie to interesuje, też pytałem (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=142798). Niestety chyba nikt nie ma tego szkła w komplecie z jakimś kenko.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Też mnie to interesuje, też pytałem (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=142798). Niestety chyba nikt nie ma tego szkła w komplecie z jakimś kenko.
    Dzięki Zajrzałem, i ostatnia wypowiedź w wątku wygląda zachęcająco. Mam gdzie, to pomacam ten zestawik
    JASNO, OSTRO, TANIO - wybierz dwa, ale nie możesz mieć trzech. Chyba że w analogu

    Nowy Nikon, nienowy Seagull, stara Mamiya.

  10. #30

    Domyślnie

    do autora postu: zależy do czego potrzebujesz tego szkła...portret jak najbardziej(próbowałem i nadał się...), ale do biegającego prawie 3-latka to nawet nie ma co marzyć, żeby go złapać ostrego...ja wybrałem(o czym pisałem już wielokrotnie)swoja Sigmę z trzech sztuk i jestem mega zadowolony!nawet 2,8 się nadaje na papier...

    p.s.1
    o czym już tez kilkakrotnie pisałem zdarzają się też mydlane sztuki Nikkora, o czym przekonał się forumowy kolega "Mayor", który szybko pozbył się tego szkła...

    p.s.2
    robiłem kiedyś hokej z kolesiem, który miał Tamrona i porównaliśmy efekty i niestety odsetek trafionych zdjęć był kiepski w porównaniu z moja Sigmą...

    ot takie moje spostrzeżenia...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •