Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Epson Stylus SX515W, Canon PIXMA MP550 zawęziłem dzięki wam wybór do tych urządzeń teraz coś muszę wybrać

    Dzięki za pomoc!
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  2. #12

    Domyślnie

    A ja polecam Brother 560CN - tanie tusze i możliwość włączenia do sieci, więc drukujesz dużo swobodniej.
    Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce.
    T.

  3. #13

    Domyślnie

    I jak sheva wybrales cos? Bo ja prawdopodobnie stane przed podobnym wyborem.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #14

    Domyślnie

    Mam Epsona PX700W, niezły skaner dokumentów z możliwością zapisu skanu od razu do pdf, super drukarka foto - standardowe tusze 7,4ml ale można zainstalować 11ml od E 1400, można drukować jpg bezpośrednio z karty SD lub pamięci flash usb, wifi lub bluetoth(po zakupie adaptera). Za 600-700 zł można znaleźć, w tej cenie dla mnie super urządzenie.
    P.S.
    Są już jego nowsze wersje px810w(dwa razy droższa), px710w
    D300, AF-S 24-70/2.8, AF-S 300/4, AF-S VR Micro-Nikkor 105/2,8, TC-17EII, TC 300DG 1.4X, SB-800, OLYMPUS C-7070, Fuji X10

  5. #15

    Domyślnie

    canona serii MP polecam. MP620 / 640 / 640. tanie i dobre
    najpierw się naucz, potem coś zrób, a na końcu kozacz. odwrotna kolejność jest zła.
    Nikon/ Bowens/ Adobe

  6. #16

    Domyślnie

    I jak Sheva ktora drukarke kupiles koniec koncow? Zadowolony jestes z tej, ktora wybrales?
    d700

  7. #17

    Domyślnie

    Niedawno rozważałem zakup urządzenia wielofunkcyjnego. Mój wybór padł na Canon MP560 a dlaczego ?
    - bardzo dobra jakość druku zdjęć
    - stosunkowo tani druk tekstu mono (testy w gazetach komputerowych)
    - 5 oddzielnych tuszy
    - WIFI (może stać w wygodnym miejscu nie koniecznie metr od komputera)
    - sprzętowy duplex (dość wolny ale jak się nie śpieszy to jest )
    - cena uszy kolorowych 3 w zestawie ok 100zł (oryginały)
    - nie najgorszy skaner
    - dwa podajniki na papier ( od dołu na zwykły A4 z tyłu dodatkowy na papier foto )
    Długo jej nie mam ale jestem zadowolony. Zdjęcia naprawdę ładnie drukuje. Cena wydruku jednej fotki 10x15
    z papierem powinna wynieść ok 1,2-1,5zł więc nie jakaś tragedia ( papier Epson photo glossy-ten co ma 4 gwiazdki)
    Jedyny mankament to jak ktoś chce stosować zamienniki to powinny być z chipem. Jest sporo wątków na temat tuszy do tych canonów. Najlepiej sprawdzają się Skyhorse lub same tusze do napełniania Ocp + są na allegro puste zbiorniczki z chipem samoresetującym.
    Jakbyś miał jakieś pytania to się polecam
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    HP L7480 - można do tego pakować spore, pigmentowe tuszyki 88XL (17ml kolor, 58ml czerń), jest toto dość wydajne.
    Czornyj, a jak widziałbyś to w porównaniu z EPSON PX710 - PIXMA MP640? Ceny zakupu podobne czy jakość wydruków też? Miałeś możliwość sprawdzenia jej w praktyce? Ten HP ma chyba najlepszy skaner (CCD).

  9. #19

    Domyślnie

    Nie mam bladego pojęcia - ale nie sądzę, by dla przeciętnego śmiertelnika była to przepaść. Wszystkie plujki drukują teraz na niezłym poziomie, więc diabeł tkwi w szczegółach.

  10. #20

    Domyślnie

    ło kurde ale ja jestem mega zakręcony :9 wielkie przepraszam dla wszystkich zainteresowanych - zupełnie zapomniałem o tym wątku :/ kupiłem 3 miesiące temu canon pixma 550 i jeśli chodzi o jakość zdjęc, szybkośc obsługi i kulture pracy jestem mega zadowolony! Ale za to trzy miesiące walcze żeby skalibrowac mój monitor do tego bo zdjęcia w porównaniu z tym co widze na monitorze wychodzą za jasno... ale to monitor jest winny stary ctr :/
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •