Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Ja mimo wszytsko polece Tamrona 17-50/2.8, uważam że jest najbardzoej uniwersalny i jest jasny. Na rodzinne urioczystości etc jak znalazł.
    35mm może być za wąski.

  2. #12

    Domyślnie

    ozi1024 nieprawda - kupiłem właśnie Tamrona 17-50 za 900, ostry egzemplarz dzięki za info odnośnie ogniskowej pozdrawiam
    ;]

  3. #13

    Domyślnie

    Prawda, bo rozważaliśmy zdaje się obiektywy nowe, a Tamron nowy kosztuje sporo ponad 1k zł. Poza tym, wątek już troszkę nie na czasie

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    141

    Domyślnie

    Jak masz 18-55 to dokup sobie za ok. 700 zł 35 1.8 i będziesz bardzo zadowolony. Na moją puszkę najczęściej zakładam właśnie 35 1.8 Bardzo fajne szkło.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    pierwsze forum na którym leniwi nie wywalają tekstów typu UŻYJ SZUKAJKI!!!! lub "tak", "nie", "może"..

    macie duże doświadczenie, polecilibyście jakiś obiektyw zmiennoogniskowy zamiast stałki 35mm? cena do 1000zł bo wtedy sprzedałbym swój prawie nowy 18-55 Nikkor 3.5-5.6 ED II..

    pytam bo albo sprzedam swój kit i kupię lepszy zmiennoogniskowy lub zostawię kita i dokupię stałkę.. co lepsze? może jest jakiś zmiennoogniskowy 18-XX który będzie niewiele gorszy od stałki 35mm 1.8 a cena nie przekroczy 1000zł?
    Za ok. 1200zł możesz mieć Tamrona 17-50/2.8 a to już fajne szkło i stałe światło ma.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #16

    Domyślnie

    velaskez patrz 2 posty wyzej Aeon88 wlasnie kupil tego tamrona.
    d700

  7. #17

    Domyślnie

    kupiłem kupiłem :P i jak narazie bardzo zadowolony jestem bo mi sie ostra sztuka trafiła a nie omieszkam dodać że kupiłem dzięki Waszym opiniom bo to mi dużo pomogło przy wyborze także dzięki za pomoc :P

    PS. ozi1024 nieprawda ;P bo tego tamrona kupiłem za 900 zł :P rozpatrywaliśmy i nowe i używki, bo jak patrzę na ceny niektórych nowych szkieł to jak myśle jaką używke bym za to kupił to mi sie na nówki czasem patrzeć nie chce.. a wątek może kiedyś jakiemuś początkującemu się przyda jak nie będzie wiedział co to 'nominalna' ogniskowa
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 23-05-2010 o 12:44
    ;]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •