Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Problem z komputerem

    Witam, otóż mam problem z komputerem, a dokładniej problemem są pojawiające się od pewnego czasu na starcie pionowe nieregularne linie, przy dalszej procedurze startu wszystko jest należycie. Specjalnie mi to nie przeszkadzało, aż do czasu gdy postanowiłem sformatować jednostkę, po wejściu w Bios'a nie pojawiło się nic więcej oprócz poziomych biało-niebieskich linii. Jest tak po za tym za każdym razem. Zdaje się, że będę musiał skorzystać z pomocy serwisu, jednak bardzo prosze o porady. ;]
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 11-10-2009 o 09:31 Powód: orto. ("liń")

  2. #2

    Domyślnie

    laptop czy PC?

    może to matryca? próbowałeś podłączyć inny monitor?

  3. #3

    Domyślnie

    Prędzej karta graficzna niż matryca. Jeżeli to komputer klasy PC, podmień grafikę i sprawdź, co to dało. Jeżeli to jest notebook - nic sam nie zdziałasz - tylko serwis.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  4. #4

    Domyślnie

    A sterowniki do karty graficznej wgrałeś ?
    D90+50 1.4+18-70+T12-24+60/2.8micro+SB800+055PRO

  5. #5

    Domyślnie

    Wyjmij i włóż ponownie pamięć RAM, częsta przyczyna.
    Nikon D70s + Tokina 28-70mm 2,8 + Nikkon 70-300mm 4-5,6 + Sb-600 i inne pierdołki...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greco Zobacz posta
    A sterowniki do karty graficznej wgrałeś ?
    a od kiedy to sterowniki do karty graficznej przydaja sie w biosie ?!?

  7. #7

    Domyślnie

    Jest to PC. Spróbuje wyjąć na moment RAM jak nie pomoże, to grafike podmienię. Dzięki za pomoc. Jescze się odezwę;]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ETZ Zobacz posta
    Jest to PC. Spróbuje wyjąć na moment RAM jak nie pomoże, to grafikę podmienię. Dzięki za pomoc. Jescze się odezwę;]
    Jeżeli jest to PC z grafika w slocie, a nie ze zintegrowaną, to wyciąganie ramu nic nie da. Ja bym zaczął od grafy.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Ok. Dzięki bardzo.

  10. #10

    Domyślnie

    zdecydowanie grafika, bez dwóch zdań, na początku sprawdź czy slot jest czysty, czy wszystkie styki wchodzą jak powinny, czy płyta główna nie wypycha grafiki podczas pracy kompa, czy nie ma luzów, jak to nie pomoże to będzie trefna karta, wtedy popróbuj z inną jak masz możliwość, byłbym przygotowany na wymianę w razie co

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •