Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Tanie Hostele - temat zbiorczy

    Hej,

    Z uwagi, ze mamy sporo promocji lotniczych, postawnowilem polatac troszke weekendami. Teraz planuej wylot do Edynburgu.

    W zwiazku z tym, czy ktos z was zna tanie hostele/schroniska w edynburgu ?
    ew storny gdzie mozemy znalezc tanie oferty ? (booking.com widzialem)

  2. #2

    Domyślnie

    proszę przenieść temat do działu turystyka fotograficzna. Chyba bardziej tam pasuje. Dziękuje!

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    najwieksza baza na www.hostels.com
    osobiscie kozystam, zarejestrowac sie trzeba tylko zeby oplaty nie bylo
    polecam

  6. #6

    Domyślnie

    mieszkalam w Edynburgu i taniego hostelu nie znam ale polecam couchsurfing.com

    to najlepszy sposob na zwiedzanie, dziwie sie ze tak niewiele osob korzysta...hostele powinny zniknac!

  7. #7

    Domyślnie

    http://www.hospitalityclub.org/ zasada tak jak na couchsurfing - generalnie rejestrujesz się, strona działa na zasadzie wolontariatu, gdzie ludzie oferują sobie miejsca do spania/mieszkania czy też mogą pokazać miasto, życia. Polecam korzystałem w te wakacje ; )

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lempl Zobacz posta
    Również polecam ten portal, ale na część komentarzy i opinii trzeba patrzyć z przymrużeniem oka. Dla przykładu mój wypad czesko-austriacko-włoski zaskoczył mnie pozytywnie w kilku miejscach, a w jednym negatywnie. We Wiedniu (hotel za nieduże pieniądze był rewelacyjny) mimo średnich opinii podobnie było w Wenecji, natomiast w Pradze mimo fajnych opinii hostel okazał się szkołą zamienioną na schronisko albo coś podobnego, a co najgorsze porządku pilnowali czarnoskórzy i to pilnowali dosłownie (wszędzie brud i koniki polne hehehe). Pozdrawiam i powodzenia
    nikon i trochę kolorowych szkiełek

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    okolice Gliwic / scotland
    Posty
    8

    Domyślnie hostele

    jezeli szukasz jeszcze tych hostelli to napisz na gg 1595oo8 , bo teraz nie mam czasu zeby wrzucic adresy. A dodatkowo moge polecic jakies fajne miejsca w okolicy Edynburga jak i ogólnie Szkocji.
    +447595298809 Arek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •