Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Egipt - część I (23 zdjęcia)

    Witam

    Krótko tytułem wstępu to... miała być Chorwacja samochodem pod namiotem, ale 3 dni przed wyjazdem nie wypaliło z autem więc na szybko padło na Egipt samolotem (oczywiście) w hotelu, czyli przez biuro podróży.

    Zapraszam w rejony Hurghady w czterech odsłonach, jutro postaram się o część drugą.

    PS Pogoda dopisała


    01

    02

    03

    04

    05

    06

    07

    08

    09

    10

    11

    12

    13

    14

    15

    16

    17

    18

    19

    20

    21

    22
    pierwszy wakacyjny bonus


    23
    drugi wakacyjny bonus


  2. #2

    Domyślnie

    Brudne stopy na 22 .

  3. #3

    Domyślnie

    Egipt w tytule ale ciezko go znalezc na zdjeciach.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iroyork Zobacz posta
    Egipt w tytule ale ciezko go znalezc na zdjeciach.
    bo to Egipt z punktu widzenia turysty, proste
    zdjęcia fajnie się ogląda, co prawda sądziłem że będzie coś w stylu "reportaży z życia" jakie wiodą ludzie w Egipcie, ale i tak jest fajnie, albumowo plus parę kadrów bardziej wyszukanych,
    takie moje zdanie, pzdr
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  5. #5

    Domyślnie

    masz dobre pomysły na niektóre ujęcia, to duży +. Choć Egipt sam w sobie bez zabytków mało ciekawy, byłem, widziałem tak jak Ty fotografowałem....
    Nikon i podróże ...


  6. #6

    Domyślnie

    Bo hurghada to nie do konca jest egipt. Ona tylko w Egipcie sie znajduje. To jest zbudowane dla turystow miasto
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  7. #7
    Edfu
    Gość

    Domyślnie

    Fajny rejon, byłem tam rok temu ponad

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie się odoba, szczególnie 17-ka (piękna dziewczyna).

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    Wybieram się w marcu do Egiptu i do Izraela z grupą zorganizowaną. Czy autor wątku lub ktoś inny mógłby mi doradzić czy brać torbę z lustrzanką czy poprzestać na małym kompakcie. Chodzi mi o bezpieczeństwo (kradzieże) w typowo turystycznych miejscach. Czy sprzęt jest bardzo narażony na jakieś uszkodzenia ze względu na tamtejsze warunki; kurz, pył itp.? W pustynne rejony nie mam zamiaru się zapuszczać. Wiem co jest napisane w przewodnikach, chodzi mi bardziej o doświadczenia osób które były w Egipcie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  10. #10

    Domyślnie

    D300 i S 10-20 zostawiłem w domu, wziąłem D50 + T 17-50 + T 55-200 + polar + szara połówka, w miarę małe, lekkie i nisko budżetowe, aha, torbę też zostawiłem w domu, nosiłem to w normalnym plecaku
    jeśli miałbym wybierać między lustrem a kompaktem, wziąłbym zdecydowanie lusto, ale to też pewnie zależy o jakich lustrach rozmawiamy i jakich kompaktach
    w pustynne rejony się nie zapuszczałem, nie zauważyłem jakiegoś szczególnego kurzu, pyłu itp., aparat mógłby się rozpłynąć jakbym zostawił go na słońcu za szybą samochodu, taki był upał we wrześniu
    reasumując: szczęśliwie naszej 4 osobowej paczce nic nie zginęło, czego i Tobie życzę
    pozdrawiam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •