Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    A mnie brakowało obiektywu i czasu. Całe Pabianice grasowałem z Vivitraem 24/2.8 manualnym, co przy D70s skutkowało koniecznością ustawiania ostrości, przysłony i czasu. I zrobiło się krótko z czasem na cała Pawelanę. Ale plenerek był ciekawy, mozna było porobić trochę zdjęć ciekawych tematów, chociażby kasy pancernej w ścianie czy resztek maszyny parowej.

    Czekamy na więcej takich miejsc, takich imprez i takich klimatów. Ja na przykład chętnie bym się zanurzył w EC1, żeby dokładnie obfotograować znajdujące się tam tory kolejowe i i ich sygnatury.

    A zdjęcia, które zrobiłem w styczniu w EC1, trafiły do albumu "Pocztówki z Miasta Łodzi"
    Ostatnio edytowane przez drhardware ; 10-10-2009 o 21:50
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymoire Zobacz posta
    mam podobne odczucia, spoko lokacja, ale brakowało mi trochę swobody, miałem uczucie, że to co najciekawsze jest niedostępne.
    Jest w tym sporo racji, ale niestety względy bezpieczeństwa uniemożliwiły dotarcie do tych poniekąd ciekawszych miejsc.
    Szkoda, że nie było więcej czasu na wykazanie się, bo obejście dość sporego kompleksu w poszukiwaniu kadrów trochę zajmowało.
    Niestety, Pawelana została bardzo rozkradziona, jeszcze niedawno było tam wiele ciekawostek. Teraz wchodząc do większości pomieszczeń możemy zobaczyć tylko puste ściany.
    |D383s|F80|Szkliwa, czasem jaśniejsze, czasem ciemniejsze|Sabinka z bałuckiego rynka|

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MKazik Zobacz posta
    Niestety, Pawelana została bardzo rozkradziona, jeszcze niedawno było tam wiele ciekawostek. Teraz wchodząc do większości pomieszczeń możemy zobaczyć tylko puste ściany.
    No niestety ale bardzo to dawało się odczuć ale żeby nie było że tylko marudzimy, to z rzeczy pozytywnych: to podwórko z dwoma przejściami napowietrznymi było niesamowite fajnie wyglądała też zalana wodą piwnica, ale nie miałem pomysłu jak ją ugryźć resztki tej maszyny made in Manchester też były ciekawe, szkoda że dopiero 5 min przed końcem czasu ją znalazłem.

  4. #14

    Domyślnie

    Było OK. Byłem o 9:30 i słoneczko ładnie świeciło Ale stanowczo za mało czasu jak się rozkręciłem to trzeba było wychodzić. Wszędzie nie zdążyłem nawet zajrzeć
    D60 + D90, 18-105 mm, 55-200 mm, 50mm 1.8, Nissin Di622 MARK II
    Moje galerie z rajdów
    www.ploszaj.net.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •