Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie Profile w LR

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Gdzie w LR 4 sa one zaszyte?
    ....aż musiałem wstać z łóżka i odpalić kompa

    Lightroom wchodzimy do sekcji Develop/zjeżdżamy w dół na Camera Calibration i sekcja profile dla różnych body pokazują się różne profile

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięki wielkie wawa
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #23

    Domyślnie

    Nie mam już co prawda d700, ale kiedyś znalazłem coś takiego; http://www.nikonians.org/reviews?ali...ure-control-en
    Może ktoś sobie przetestować i ocenić.
    zip -> http://www.nikonians.org/dcfp/user_files/174733.zip

  4. #24

    Domyślnie

    Korzysta ktoś z "podmienionych" profili w LR dla D600/D610? Wczoraj wgrałem profil D2x i mam wrażenie że kolory są za mało nasycone. Fakt że póki co mogę testować tylko na rawach zrobionych w sztucznym, brzydkim świetle. Ten profil sprawdzał się w D700, ciekaw jestem czy ta kolorystyka wynika z tego że to inna pucha?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wyrzykus Zobacz posta
    Korzysta ktoś z "podmienionych" profili w LR dla D600/D610? Wczoraj wgrałem profil D2x i mam wrażenie że kolory są za mało nasycone. Fakt że póki co mogę testować tylko na rawach zrobionych w sztucznym, brzydkim świetle. Ten profil sprawdzał się w D700, ciekaw jestem czy ta kolorystyka wynika z tego że to inna pucha?
    Nie ma profili Adobe udających te D2xMODE dla D600/610.
    Tak więc nie oczekuj że otrzymasz coś podobnego z przerabianych.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #26

    Domyślnie

    Ja wiem że oficjalnych profili nie ma i Adobe odpuściło to sobie. Udało mi się jedynie wykorzystać profil D2x jako podstawowy profil dla D610 (zamiast Adobe Standard). Zmieniłem nazwę tego pliku po prostu. Nie znam za bardzo filozofii tych profili - inaczej by to wyglądało na D700 a inaczej wygląda na moim D610?

  7. #27

    Domyślnie

    Czy ktoś ma zapisane na dysku profile kolorów dla D700? Niestety na stronie nikona już ich nie ma i nie bardzo jest skąd ściągnąć. Gdyby ktoś mógł je podesłać na maila byłbym bardzo wdzięczny?

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Aj, teraz zauważyłem, że podpiąłem się pod zły wątek. Miałem na myśli profile z D2X do wgrania do aparatu dostępne niegdyś na stronie nikona. Takie same były kiedyś do D300(s).

  10. #30

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •