Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Yosemite Park #2

    Yosemite podejście #2 - trochę mniej krajobrazowo, ale dla ciągłości wrzucam tutaj


    Zapraszam

  2. #2

    Domyślnie

    Jak to łagodnie powiedzieć
    Gdyby nie tytuł nigdy w życiu nie wpadłbym na to że to Yosemite Park. Oglądam i oglądam i nie bardzo mogę dojść co ma zainteresować widzą czy te kamole czy woda? Niestety mój wzrok błądzi po tej fotografii i nie mogę dostrzec niczego ciekawego. A po tym jak zapytałem wujka googla to widzę że tam jest kuźnia kadrów
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki, tak na serio to był mój faworyt... muszę więc poszukać innego "czarnego konia"

    Rzeczywiście miejsce jest niesamowite i robi duże wrażenie. Niestety "wpadnięcie" na parę godzin w środku dnia przy pełnym słońcu nie dało mi za dobrych warunków do focenia (inna sprawa że na kadry to nie wpływa)... 9 godzin różnicy czasu też dały swoje i niestety nie doczekaliśmy do zachodu słońca. Tak naprawdę żeby komfortowo przejść główne szlaki to potrzeba chyba 5-6 dni minimum... Również końcówka lata nie jest najlepsza - "Welon Panny Młodej" ledwo sikał wodą a "Mirror Lake" było wyschnięte. Tam po prostu trzeba zamieszkać jak Anselm Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Dokładnie za ostrytux, tylko tytuł wskazuje na miejsce. Gdyby to zdjęcie było jednym z serii... no to wtedy ok, ale tak jest nieciekawe.
    Zapraszam na flickr
    moja galeria

  5. #5

    Domyślnie

    nie bede sie rozpisywal co do zdjecia... jestem na nie. I'm out, sorry.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •