Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Rycerzy trzech

  1. #1

    Domyślnie Rycerzy trzech

    Takie skojarzenie miałem jak zobaczyłem te trzy drzewa, które jeszcze się wybroniły.

    Zapraszam:




    .

  2. #2

    Domyślnie

    Odcięto mi wizję....,o fonii nie wspomnę.....
    Nie wyświetla się...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    hmm, co by tu napisać. widzę 3 drzewa na zboczu góry w BW. Choćbym chciał, nie porywa mnie to. Ot zwyczajne zdjęcie.

  4. #4

    Domyślnie

    Aż tak się nie podoba

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Aż tak się nie podoba
    Ależ, to dobry kadr z motywem przewodnim... Konwersja również zasługuje na pochwałę... Więcej, ciekawy cykl możesz stworzyć z motywem drzew...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T_P_ Zobacz posta
    Ależ, to dobry kadr z motywem przewodnim... Konwersja również zasługuje na pochwałę... Więcej, ciekawy cykl możesz stworzyć z motywem drzew...

    T_P_
    I coś w tym stwierdzeniu jest, popieram.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  7. #7

    Domyślnie

    Mi się również podoba. Wysokie drzewa ładnie się wyróżniają z krajobrazu.
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Aż tak się nie podoba
    Podpisuję się pod ocenami pozytywnymi z jedną uwagą - mam wrażenie, że trochę ( ) przeostrzyłeś.
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yoora Zobacz posta
    Podpisuję się pod ocenami pozytywnymi z jedną uwagą - mam wrażenie, że trochę ( ) przeostrzyłeś.
    Wszystkie zdjęcia wyostrzam na jedną modłę i jesteś w sumie pierwszy, który zwrócił mi uwagę.

    Myślę, że konkretnie na tym zdjęciu jest takie wrażenie przez choinki na dole.

    Ale jeśli inni to widzą to chętnie się wyprostuję . W każdym razie dziękuję za czujność.

  10. #10

    Domyślnie

    W tym wypadki jestem na nie zwykla fotografia. Stac Cie panie na wiecej! Wiadmoo nie wszyscy i nie zawsze robia same SWIETNE fotografie. Ta jest poprawna choc nie zaskakuje
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •