Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11

    Domyślnie

    O panie, znajdź mi 50 AF o takiej jakości jak moje Zuiko.

    No dobra, jest takie - Zuiko Digital 50/2 ;>
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xMAREKx Zobacz posta
    Jeśli matryca twijego E400 jest o milimetr mniejsza od tej w twoim S5 to nie wiem co ci powiedzieć

    ...taka jak powinna być. Jak dla mnie to powinna być raczej w okolicy 36x24mm. Dotychczas miała 23x15,5mm a w micro4/3 będzie w okolicach 18x13,5mm
    Matryca 4/3, czy micro 4/3 jest jeszcze mniejsza, ma wymiary 13x17,3 mm.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  3. #13
    S5 pro, S8mm, T17-50 2.8mm, N35mm 1.8, N50 1.4D, N85 1.8D, 10-20 sigma, nikon D7100
    https://radoslawsobik.pl/

  4. #14

    Domyślnie

    Czyżby Fuji olało Nikona i związało się z Olympusem ??
    Pozdrawiam Tomasz

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    A kto powiedział, że Fuji porzuciło rynek DSLR ?? Piszą tylko, że w tym segmencie nic nowego w tym roku nie zaprezentują. Ja tam liczę, że w przyszłym jednak się obudzą
    Liczyć to sobie możesz, prawda jest taka, że Fuji ostatnią prawdziwą nowość w dziedzinie DSLR (S3pro) zaprezentowalo w 2004 r., a w zasazdzie w 2003. Od tego czasu praktycznie nic więcej - trudno nowością ze strony Fuji bylo nazwać S5 pro - tak naprawdę zaimplementowano w zasadzie nie zmienioną elektronikę S3pro do korpusu Nikona D200.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    Czyżby Fuji olało Nikona i związało się z Olympusem ??
    Takich rewelacyjnych "newsów" było już całe mnóstwo...
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    Liczyć to sobie możesz, prawda jest taka, że Fuji ostatnią prawdziwą nowość w dziedzinie DSLR (S3pro) zaprezentowalo w 2004 r., a w zasazdzie w 2003. Od tego czasu praktycznie nic więcej - trudno nowością ze strony Fuji bylo nazwać S5 pro - tak naprawdę zaimplementowano w zasadzie nie zmienioną elektronikę S3pro do korpusu Nikona D200.
    Masz rację, tylko sporo ludzi w tym i ja liczyło że Fuji umieści FF w korpusie Nikona. Jednak jeśli związało się Olympusem to raczej marne szanse, no chyba że że będzie obsługiwało zarówno Nikona jak i Olympusa, co ze względów finansowych nie byłoby pozbawione sensu.
    Pozdrawiam Tomasz

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    Masz rację, tylko sporo ludzi w tym i ja liczyło że Fuji umieści FF w korpusie Nikona. Jednak jeśli związało się Olympusem to raczej marne szanse, no chyba że że będzie obsługiwało zarówno Nikona jak i Olympusa, co ze względów finansowych nie byłoby pozbawione sensu.
    Na jakiej podstawie ktokolwiek liczył, że Fuji zrobi swoją rewelacyjną matrycę FF, przecież już od dłuższego Fuji całkowicie wycofalo sie z produkcji swojej niegdyś sztandarowej matrycy SUPER CCD SRII/pro jaka była w S3/S5pro i w paru topowych kompaktach, nie widać jakichkolwiek oznak, żeby coś w tym temacie mialo sie zmienić.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  9. #19

    Domyślnie

    Przecież EXR jest następcą Super CCD. To jest właściwie SCCD z konfigurowalną czułością pikseli R.
    S5Pro, N35/2D, N60/2.8D, N18-105VR, S10-20, SY8, E400
    Dużo metalowych obiektywów z gwintem

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Przecież EXR jest następcą Super CCD. To jest właściwie SCCD z konfigurowalną czułością pikseli R.
    Niestety matryca EXR poza tym samym producentem nie ma nic wspólnego z fantastyczną matrycą super CCD SRII stosowaną w S3/S5pro
    EXR jest to rozwinięcie "zwykłej" matrycy fuji super CCD HR (duuuuużo tańszej i niestety również znacznie słabszej) stosowanej w wiekszośći kompaktów tej firmy, z nieco innym ulożeniem filtrów.
    Ostatnio edytowane przez Smurf ; 04-10-2009 o 15:43
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •