Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie N35 1.8G - głośny AF

    Pamiętam że czytałem gdzieś taki post ale szukam i nie umiem znaleźć... kupiłem tydzień temu ten obiektyw, wczoraj podpinam pod body a AF zaczął chodzić jak wiertarka, sprawdzałem parę razy dalej ostrzy dobrze (chociaż mam wrażenie że trochę wolniej) tylko ten dźwięk mnie przeraża. Słyszałem że jest coś takiego że do tygodnia czy dwóch można sprzęt zwrócić i wymieniają na nowy, czy w RTVAGD też to działa ? Czy to będzie wyglądać tak że oni go wyślą do serwisu Nikona i mogę być nawet parę tygodni bez obiektywu ?

  2. #2

    Domyślnie

    co do tego oddania sprzętu, najlepiej przejdź się do sklepu i zapytaj, albo poszukaj w gwarancji.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli ten dźwięk przypomina w miarę ciche piskliwe wołanie małych żyjątek, o kształtach przypominających latające stworzonka, które to na widok nadlatujących rodziców z robolem w dziobie dostają euforii, to się nie przejmuj, ten typ tak ma
    opis w fazie przygotowań ...

  4. #4

    Domyślnie

    Towar mozesz zwrocic do 10 dni od momentu otrzymania o ile kupiles go droga wysylkowa.
    Przy kupnie osobistym sprzedajacy powinien zapewnic ci warunki do sprawdzenia sprzetu.

    Euro z regoly idzie na reke i wymienia bez zbednych problemow, bynajmniej tak jest w W-chu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •