Close

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 202
  1. #121

    Domyślnie

    ... wyjątkowo jestem za, bo to wyzwanie jest ścśle związane z porą roku, .... która jeszcze nie nadeszła.
    To co innego niż np "pejzaż minimalistycznie", bo ten można zrobić zawsze, .......nawet nie wychodząc z domu.
    Jestem przekonany, że wydłużenie terminu o dwa tygodnie zaowocuje wieloma fajnymi fotami.
    Pozdrawiam.

  2. #122
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    jeśli jest jeszcze jakieś miejsce na liście to wpisuje się...
    kilka zdjęć udało sie zrobić przed wielkim śniegiem i deszczem
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  3. #123

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej ZA, pod koniec tygodnia wyjeżdżam z Polski, a ponieważ do tej pory pogoda była jaka byla musiałbym zrezygnować, a tak to na pewno coś pokaże jeśli termin będzie przesunięty.

    PS: Ktoś gdzieś pytał czy to musi być "Polska Jesień"? Jak jest w końcu? Ma być polska czy może być "zagraniczna" ?

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Imago Zobacz posta
    Pogoda jest zawsze i wszędzie, tylko nie taka jakiej ty sobie życzysz .

    To był skrót myslowy, wszyscy się czepiają wszystkiego jak wiadomo o co chodzi, nie podoba mi się to.

  5. #125

    Domyślnie

    Rotfl. Strasznie się przyczepiłam. Idę sobie posypać głowę solą w zastępstwie popiołu.
    Miłej zabawy! Ja już się nie wtrącam.
    Pojawiam się i znikam...

  6. #126

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o wpisanie mnie na liste jeżeli jest jeszcze taka możliwość , pzdr
    ...

  7. #127

    Domyślnie

    Dopisane. Termin można oczywiście przesunąć choć moim zdaniem nie ma to zbyt dużego sensu. I tak jest to wyzwanie z jednym z najdłuższych terminów realizacji. Są jeszcze dwa tygodnie do końca i myślę, że kto ma zrobić zdjęcie ten zdąży. Oczywiście jeśli znów jutro przywali śniegiem to wtedy można przesunąć.

    Lista zgodnie z zapowiedziami zostanie ostatecznie zamknięta w najbliższy piątek.

  8. #128

    Domyślnie

    To ja również proszę o dopisanie. Jeszcze nie do końca obeznałem się z Nikonem po zmianie systemu ale kto wie. Może to i lepiej.

  9. #129

    Domyślnie

    Ja tu się przypominam z moim pytaniem:

    Cytat Zamieszczone przez zaqer Zobacz posta

    PS: Ktoś gdzieś pytał czy to musi być "Polska Jesień"? Jak jest w końcu? Ma być polska czy może być "zagraniczna" ?

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaqer Zobacz posta
    Ja tu się przypominam z moim pytaniem:
    Podobne pytania już padały wcześniej i chyba nikt nie wyrażał sprzeciwu, a skoro milczenie oznacza zgodę...

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •